X
İndir
Senin Ritmin
App Store
X
İndir
Senin Ritmin
Google Play Store
 • Sergi

Sergi Etkinlikleri

 • IV. Mehmed’in av seferi tabloları İsveç müzesinde

  IV. Mehmed'in 361 yıl önce Edirne'deki bir av seferini anlatan 20 tablosu İsveç'in başkenti Stockholm'deki Nordiska Müzesi'nin gözde eserleri arasında yer alıyor.

 • 'Bedenime Dokunma' sergisi açıldı

  Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, şubat ayı kültür sanat programı kapsamında Bir Kadın Hikâyesi Platformu tarafından hazırlanan “Bedenime Dokunma” adlı resim sergisini sanatseverlerle buluşturdu.

 • Dünya kuklacıları İzmir'de buluşuyor

  İzmir'de birkaç kukla tiyatrosu topluluğunun katılımıyla küçük bir festival olarak başlayan "İzmir Uluslararası Kukla Günleri", bu yıl birçok ülkeden tiyatro topluluklarının katılımıyla 12'nci kez gerçekleştirilecek.

 • Rezan Has Müzesi'nde Toprağın Mirası sergisi açıldı

  Razan Has Müzesi’nin geniş arkeoloji koleksiyonundan bir grup seçki, 'Toprağın Mirası' ismiyle bugünden itibaren tarih ve sanat tutkunları ile buluşuyor. İhtiyaçların, inanç ve bizzat yaşamın kendisinin belirleyip biçimlendirdiği ve geçmiş yaşam algıları ile hayata bakış açılarının ilk elden tanığı arkeolojik mirasın Neolitik Dönem'den Selçuklu Dönemi'ne kadar kısa bir öyküsünü anlatan yaklaşık 300 eser, Rezan Has Müzesi’nin özel mekanında ziyaretçilerini bekliyor.

 • 216 enstrüman bu müzede sergileniyor (Müzik Tarihi Salonu)

  AÜ Türk Dünyası Bilim Kültür ve Sanat Merkezinde Türk-İslam tarihine ait enstrümanların sergilendiği "Müzik Tarihi Salonu", ziyaretçilerine müzik tarihi hakkında önemli bilgiler sunuyor.

 • 'Macbeth' operası sahnelendi

  Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDBO), William Shakespeare'in yazdığı Giuseppe Verdi'nin bestelediği 'Macbeth' operası sahnelendi.

 • Sümela Manastırı yeniden ziyarete açılıyor

  Türkiye'nin önemli tarihi ve turistik mekânlarından biri olan ve restorasyonu nedeniyle 2.5 yıldır kapalı tutulan Trabzon'daki tarihi Sümela Manastırı'nın ziyarete açılacağı tarih belli oldu. Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, manastırın haziran ayında ziyarete açılmasının planlandığını açıkladı.

 • Barış Manço anılacak (Müzesi 24 saat açık)

  Usta sanatçı Barış Manço ölümünün 19’uncu yılında Kadıköy’de anılacak. Full Aksesuar grubunun konser vereceği anma gecesinde Manço’nun ailesi, sevenleri bir araya gelecek ve onun şarkılarını söyleyecek.

 • 'Orada Kimse Var mı?' sergisi sanatseverlerle buluştu

  Fotoğraf sanatçısı Ali Borovalı'nın 'Orada Kimse Var mı?' isimli fotoğraf sergisi üç şehirde eş zamanlı olarak sanatseverlerle buluştu.

 • İz resim sergisi sanatseverlerle buluşuyor

  Restoratör ve ressam İhsan Şurdum'un kişisel sergisi 7 Şubat'ta F Sanat Galeri'de açılacak.

41 kayıttan 1 - 11 arasındaki kayıtlar gösteriliyor
Radyo Ritim