X
İndir
Senin Ritmin
App Store
X
İndir
Senin Ritmin
Google Play Store
 • Tiyatro

Tiyatro Etkinlikleri

 • 'Kral' seyirciyle buluşuyor

  Güzin-Erdal Özyağcılar çifti, yıllar sonra tiyatro sahnesinde buluşuyor. “Kral” 6 Mart’ta perde açacak.

 • 'Lüküs Hayat' 8 Mart'ta ücretsiz sahnelenecek

  Mersin Devlet Opera ve Balesi ( MDOB), sahnelendiği ilk günden bu yana kapalı gişe oynanan 'Lüküs Hayat' operetini, 08 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel ücretsiz olarak sanatseverlerle buluşturacak.

 • 'Ben Frida Kahlo' İKÜ Sahnesi'nde

  İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ), Meksikalı ressam Frida Kahlo’nun yaşam öyküsünün anlatıldığı müzikal oyunla Ankara Devinim Tiyatrosu’nu ağırlayacak.

 • İstanbul Şehir Tiyatroları'nda bu hafta 17 oyun sahnelenecek

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda 21 - 25 Şubat tarihleri arasında Nora (Bir Bebek Evi), Kahvede Şenlik Var, Şahane Züğürtler, Yangın Yerinde Orkideler, Makedonya Gamzesi, Bak Bizim Şarkımızı Çalıyorlar, Karıncalar (Bir Savaş Vardı) ile çocuk oyunlarından Define Adası, Karagöz’ün Uykusu, Alaaddin’in Sihirli Lambası, Yaşasın Barış, Dedektif Köpek Cash, Bisküvi Adam, Harikalar Mutfağı, Bir Gün Ayakkabımın Teki, Elma Kurdu Kırtık, Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt sahnelenecek.

 • Şehir Tiyatroları'nda bu hafta 17 oyun sahnelenecek

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından bu hafta 17 oyun sahnelenecek. Şubat ayının 2'inci haftasında "Şekerpare", "Komik-i Şehir Naşit Bey", "Cibali Karakolu", "Sızı", "Kahvede Şenlik Var", "Bak Bizim Şarkımızı Çalıyorlar", "Ben Çağırmadım" adlı oyunlar sahneye konulacak. Çocuk oyunlarından ise "Harikalar Mutfağı", "Üzgün Ağaçlar Ülkesi", "Alaaddin'in Sihirli Lambası", "Yaşasın Barış", "Dedektif Köpek Cash", "Pollyanna", "Bir Kümes Hikayesi", "Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt", "Elma Kurdu Kırtık" ve "Karagöz Çiftlik Bekçisi" isimli eserler, çocuk seyircileriyle buluşacak.

 • '5. Frankfurt Türk Tiyatro Festivali' için geri sayım

  Tiyatro Frankfurt tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen, "Frankfurt Türk Tiyatro Festivali" 4 Mayıs'ta başlıyor.

 • "Hababam Sınıfı' tiyatro sahnesine taşındı

  Rıfat Ilgaz'ın ölümsüz eseri "Hababam Sınıfı"nın aslına sadık kalınarak hazırlanan müzikli oyun, tiyatroseverlerle buluştu.

 • Deniz Çakır ve Derya Alabora'dan 'Beyaz' oyunu

  Deniz Çakır ve Derya Alabora, yeni bir tiyatro oyunuyla sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Yıllar sonra bir araya gelen iki kız kardeşin geçmişleriyle ve kendileriyle yüzleşmelerini konu alan ‘Beyaz’ isimli oyun, 7 Şubat’ta ilk defa izleyici karşısına çıkacak.

 • 'Bir Yaz Gecesi Rüyası' İstanbul'da (Uniq İstanbul etkinlik takvimi)

  Birçok etkinlik şubat ayında UNIQ İstanbul'da sanatseverle buluşacak. Tiyatrodan müziği işte o etkinliklerden bazıları...

 • ‘Benim Adım Feuerbach’ prömiyer yapıyor

  Artı Sahne Mecidiyeköy, birbirinden seçkin tiyatro oyunlarına ve gösterilere ev sahipliği yapıyor. Selçuk Yöntem'in başrolde olduğu ‘Benim Adım Feuerbach’ 25 Ocak'ta Artı Sahne'de prömiyer yapacak. İşte Artı Sahne'nin 22-28 Ocak tarihleri arasındaki sanat takvimi...

60 kayıttan 1 - 11 arasındaki kayıtlar gösteriliyor
Radyo Ritim