X
İndir
Senin Ritmin
App Store
X
İndir
Senin Ritmin
Google Play Store
  • Akrep Burcu

  • Akrep Burcu

Akrep Burcu Haftalık Yorumu(24 Ekim - 22 Kasım)

17-23 Temmuz 2017 haftalık burç yorumları

Sevgili Akrepler, 

Bu haftabaşı, özel ilişkileriniz ve karşı tarafın düşünceleri hayatınızda önem kazanırken, kafanızın bazı konularda karışık olması ve önünüzü görememeniz, ortaklaşa para alanlarınızda bazı zorlanmalara neden olabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta kredi almayın veya borsada riskli yatırım yapmamaya çalışın.

Salı günü iş seyahatlerinizde, planlarınızda oluşacak değişiklikler, kolay tepki vermenize, sinirlerinizin çabuk gerilmesine neden olabilir. Bu yüzden uzak yolculuklarda ve iş seyahatlerinizde enerjinizi doğru kullanın, riskten kaçının ve dikkatli adımlar atmaya çalışın. Bir yandan da ortaklaşa parasal konularda görülmeyen şanslar ve fırsatlar oluşabilir. Çarşamba günü kariyerinizde atacağınız adımlar yapacaklarınızı destekleyecek. Parasal işlerinizde şans sizden yana. Önemli işlerinizde kalıcı maddi sonuçlara ulaşabilirsiniz, hayat sizi birçok açıdan destekliyor olacak. Bu dönem atılacak imzalar kalıcı olabilir.

Perşembe günü itibarıyla, mars aslan burcuna geçecek ve iş ve kariyer alanınızda hareket edecek. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kariyerinizde ve sorumluluklarınızda artış görülebilir. Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız. Yine de mars mücadeleyi ve rekabeti sevdiğinden, rekabetçi ortamlara karşı hazırlıklı olun. Patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminize özen gösterin. Eğer işinizde patronsanız, istediklerinizi yapacak ortamlar içinde bulacaksınız kendinizi, biraz da kafanıza göre davranmayı tercih edeceksiniz. Yine bu dönemde eşinizin ailesine karşı tavırlarınızda sabırsız, kibirli ve anlayışsız tutumlar sergileyebilir, sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.

Cuma günü iş hayatınıza dayalı seyahat veya eğitim alanlarınızda bazı sorunlar yaşanabilir. Oluşan olaylar karşısında çok çabuk tepkiler verebilirsiniz. Sıkılganlıklarınızı kontrol etmeli, var olan ilişkilerinizi bozmamalısınız. Cumartesi günü itibarıyla kariyer adımlarınız hızlanıyor, kendinizi kariyerinizde ortaya koyacağınız bir dönem. Konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Toplumsal konularınız ön planda olacak. Çok çalışacak, göz önünde bulunacak ve bundan keyif alacaksınız. Şanslar ve fırsatlar artmaya başlıyor.

Pazar günü aslan burcunda oluşan yeniay, sizin kariyer ve iş evinizde gerçekleşecek. Önünüzdeki 2 hafta boyunca iş alanlarınızda yeni atılımlarınız, planlarınız ve kararlarınızı gündeme getirebilir, bu alanda yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Toplumsal konularda, sosyal konularda şansınızı konuşturabilirsiniz. Yıldızınız yüksek olacağından, gireceğiniz ortamlarda, yapacağınız görüşmelerde herkesin gözü üzerinizde olabilir. Sizinle uğraşanlar olsa bile, şartları kendi lehinize çevirmesini bileceksiniz. Varsa eşinizin veya sevgilinizin ailesiyle bir araya gelebilir, tanışabilirsiniz. Daha önceden tanışıyorsanız, bu iki hafta boyunca iletişiminiz yakın olacak. Yine de bu Yeniay da parasal bazı ilişkilerinizde sıkıntı ve zorlanmalar oluşabilir. Para alışverişlerinize dikkat edin.

Astroloji

Radyo Ritim