X
İndir
Senin Ritmin
App Store
X
İndir
Senin Ritmin
Google Play Store
  • Aslan Burcu

  • Aslan Burcu

Aslan Burcu Haftalık Yorumu(23 Temmuz - 23 Ağustos)

17-23 Temmuz 2017 haftalık burç yorumları

Sevgili Aslanlar , 

Haftaya kariyer ve iş hayatınıza odaklanarak veya toplum içi çalışmalarınızı öne çıkararak başlıyorsunuz sevgili Aslan veya yükselen Aslanlar. Bir kaç gün boyunca önemli işlerden uzak durmanız yerinde olabilir. Parasal konularda çevrenizin veya arkadaşlarınızın sizi yanlış yönlendirmesi söz konusu olabilir. İlişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir dönem içindesiniz.

Salı günü iletişimsel işlerinizde çevreniz size çeşitli şanslar sunarken, sıkıntı yaşadığınız konularda da rahatlayabilirsiniz yalnız beklenmedik olaylara, ya da bir insanın sizinle uğraşmasına hazırlıklı olun. Uzak yolculuklarda veya tatildeyseniz seyahatlerinizde dikkatli olmakta fayda var. Enerjinizi doğru kullanamayabilirsiniz. Sabırsızlıktan, riskli hareketlerden ve ters tepkilerden kaçının lütfen. Çarşamba günü aşk, çocuk ve eğlence hayatınızın sorumluluklarını hayatınıza geçirebilirsiniz. Önemli konuşmalar ve görüşmeler sağlam kararlara ve adımlara bağlanabilir. Yaratıcılık ve sanat işlerinizde güzel gelişmelere açıksınız.

Perşembe günü itibarıyla, mars aslan burcuna geçecek ve kişisel alanınızda hareket edecek. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Bu dönemde hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, mücadeleleriniz artacak. Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam ve konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakacak. Mars hızlı ve düşüncesizce hareket etmeyi gerektirdiğinden, fiziki gücünüze, kaza ve sakarlıklara karşı kendinize dikkat etmelisiniz ve enfeksiyonel, ateşli hastalıklardan uzak durmalısınız. Kalbinizi çok zorlamayın. Artık harekete geçmek ve sadece kendiniz için mücadelenizi vermek isteyeceksiniz.

Cuma günü perde arkası olaylar ilginizi çekebilir. Bulunmanız gereken dış ortamlarda bazı sorunlar oluşabilir. Seyahat, eğitim, hukuk ve medya alanlarınızda sorunlara karşı açık olmalısınız. Sıkılganlıklarınızı, diğer insanlara karşı kontrol etmelisiniz. Cumartesi günü itibarıyla kendinize olan güveniniz artıyor. Sadece kendinizi düşüneceğiniz ve isteklerinize yoğunlaşacak ve fiziki görüntünüze önem vereceksiniz. Merkürün de burada olmasıyla birlikte daha çok kendinizi, planlarınızı, yapacaklarınızı konuşacağınız ve dillendireceğiniz bir süreç olacak. Önemli konuşmalar ve görüşmeler oluşabilir.

Pazar günü, aslan burcunda oluşan yeniay, sizin hayat evinizde gerçekleşiyor. Önünüzdeki 2 hafta boyunca kendi hayatınızla ilgili başlangıçları, yeni kararları uygulamaya geçirmeniz sizin için çok önemli olacak. Girişimleriniz adına şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu ay atacağınız adımlar, önünüzdeki bir yılı şekillendirecek. O yüzden evde oturmaktan kaçının ya da aynı düzende giden hayatınızdan bir an önce sıyrılın ve fırsatları avantajlara çevirecek ortamlarda bulunmaya bakın. Yine bu dönem içinde kendinize ve fiziki görüntünüze yeni baştan şekil verebilirsiniz. Her tür değişim için destekleniyor olacaksınız. Kişiliğinizin başarıya odaklı yönlerini ortaya çıkarmalı, rekabet etmekten korkmamalısınız. Çevrenizle olan ilişkilerinizde bu yeniayla birlikte bazı bozulmalar oluşabilir.

Astroloji

Radyo Ritim