X
İndir
Senin Ritmin
App Store
X
İndir
Senin Ritmin
Google Play Store
  • Balık Burcu

  • Balık Burcu

Balık Burcu Haftalık Yorumu(19 Şubat - 20 Mart)

17-23 Temmuz 2017 haftalık burç yorumları

Sevgili Balıklar;

Haftanız iletişimsel işlerinizle başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu hafta başı ailenizi ilgilendiren kararlarınızda gözünüzü dört açmalısınız. İlişkilerinizde bazı bozulmalar oluşabilir. Yine bu hafta başında emlak alım, satım gibi işleriniz varsa yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olmalısınız.

Salı günü aile hayatınız veya eviniz için gereken parasal desteği sağlayacak şanslar karşınıza gelebilir yalnız paraya dayalı konularda, aniden verilen kararlar bazı kayıplara neden olabilir. Özellikle aşk hayatınız, eğlenceye dayalı konular veya çocuklarınız için yapacağınız harcamalarda dengeyi oturtmakta zorlanabilirsiniz. Spor yaparken dikkat edin, kazalara yatkın olabilirsiniz. Çarşamba günü iş alanlarınızda kariyerinizdeki düşündüklerinizi gerçekleştirebileceğiniz imkânlara sahip olacaksınız. Hayat sizi destekliyor Güvenilirliğiniz iş hayatınızda ispat edeceksiniz ve bunun sonucunda güzel anlaşmalar, konuşmalar hayatınızı renklendirecek.

Perşembe günü itibarıyla, mars aslan burcuna geçecek ve iş, hizmet ve sağlık evinizde hareket edecek. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Bu dönem çalışma koşullarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız. Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı, egzersizleri, enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir. Mars gezegeni ateşle ilgili olduğundan ve ateş gurubu olan aslana girdiğinden, yine bu dönem ateşli hastalıklara, enfeksiyonel oluşumlara karşı dikkatli olmalısınız. Fazla çalışmak kalbinizi, tansiyon ve dolaşım sistemimizi, sırt bölgenizi kısaca sağlığınızı zorlayabilir.

Cuma günü aşk hayatınıza yapacağınız harcamalar sizi çabuk sinirlendirebilir. Önemli girişimlerden ve risk içeren anlaşmalardan uzak durun. Duyacaklarınız pek hoşunuza gitmese de vereceğiniz tepkileri iyi kontrol edin. Cumartesi gününden sonra iş alanlarınızda kendinizi ön plana koymak önem kazanıyor. İşinize daha fazla kanalize olacaksınız. Bazı konuları gözden geçirmek, iş arkadaşlarınızla iletişim halinde olmak, konuşmak, yeni bir iş başvurusunda bulunmak, işinizdeki sorunları gözden geçirmek için uygun bir dönem olacak. Bir yandan da tamamlamak zorunda olduğunuz işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konuları da gözden geçirebilirsiniz.

Pazar günü aslan burcunda oluşan yeniay, iş ve hizmet alanlarınızda, sağlık evinizde gerçekleşecek. Önünüzdeki 2 hafta boyunca iş alanlarınızda yeni başvurularda bulunabilir, var olan işinize olan ilginiz ve alakanız artabilir. Bu alanda yeni karar ve başlangıçlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Çalışmak ve kendinizi ifade etmek aynı anlama geleceğinden, kendinizi bu dönem yormamaya ve sağlığınızı ihmal etmemeye özen gösterin. Sağlığınızı ilgilendirecek önemli kararlarda alabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı gözden geçirmek ve yeni deneyimlerde bulunmak kendinizi iyi hissettirebilir. Aile hayatınızda bazı ilişkilerinizdeki sıkıntı ve sorunlarda bu yeniay’ın konularından olabilir.


Astroloji

Radyo Ritim