X
İndir
Senin Ritmin
App Store
X
İndir
Senin Ritmin
Google Play Store
  • Başak Burcu

  • Başak Burcu

Başak Burcu Haftalık Yorumu(24 Ağustos - 23 Eylül)

17-23 Temmuz 2017 haftalık burç yorumları

Sevgili Başaklar , 

Haftanıza dış koşullara bağlı işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu haftabaşı iş ilişkileriniz konusunda hayatınızı paylaştığınız insanın veya ortağınızın sizi yanlış yönlendirmesine dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda kalabalık ortamlarda sevdiğiniz insanla ilişkinizde bazı hayalkırıklıkları ve sorunlar oluşabilir.

Salı günü kariyerinizde kuracağınız bazı iş ilişkileriniz size yeni fırsatlar ve şanslar sunabilir. Bir yandan da arkadaş ortamlarınızda, bir takım çatışmalar, tartışmalar oluşabilir. Ortaklaşa para konularında arkadaşlarınızla ağız dalaşına girmemeye özen gösterin, borç almayın borç vermeyin. Arkadaşlarınız yüzünden riske girmeyin ve tehlikeli yerlerden, riskli işlerden kaçının. Çarşamba günü, aile sorumluluklarınıza vakit ayıracak ve bu konuda yapılacak işlerinizi halledeceksiniz. Ailevi planlarınız için kolayca hareket geçebilirsiniz. Davranışlarınızı sorumluluklarınızla birleştirebilirsiniz.

Perşembe günü itibarıyla, mars aslan burcuna geçecek ve kadersel alanınızda hareket edecek. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder.Yani bu dönemde hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kişisel alanlarınızda mücadeleleriniz ve zorlanmalar görülebilir. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, kalp ve tansiyona karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönem vitaminlerinizi ihmal etmeyin. Marsın buradaki hareketi düşmanlarınıza karşı hareket hakkını kolaylaştıracağından, beklenmedik etkilere ve saldırılara hazırlıklı olun. Özellikle parasal konularda dikkatli olun.

Cuma günü arkadaş ortamlarınızdan bir insanla aranızda para mevzusu dönebilir ve bunun sonucunda ters olaylar oluşabilir. Ya da bir para konusuna toplum içinde fazla tepki verebilirsiniz. Var olan ilişkilerinizi gereksiz çıkışlar yüzünden bozmamaya çalışın. Cumartesi günü itibarıyla 1 ay boyunca enerjiniz yüksek olmayacak. Üzerinizde yorgunluk ve halsizlik hissedebilirsiniz. O yüzden sağlığınıza dikkat etmeli, bağışıklık sisteminizi güçlendirmelisiniz. Yine kalp, tansiyon, sırt ağrıları ve ateşli rahatsızlıklara karşı dikkatli olun. Bu dönem vitaminlerinizi ihmal etmeyin.

Pazar günü aslan burcunda oluşan yeniay, kadersel evinizde gerçekleştiği için şartlar ve koşullar elinizde olmayabilir. Ne olursa olsun her tür başlangıç ve yeni oluşumdan bu ay uzak durmanız gerekecek. Bazı noktalarda sorunlar, olumsuzluklar, işlerin ertelenmesi, arkanızdan dönecek dolaplar sizi yorabilir. Yine bu dönem insanlara yardım etme isteğiniz olabilir. Yardım dernekleri, hastane ve hapishane ziyaretleri, başkaları için kendinizi feda etme gibi olgular ön planda olacak. Şu an olayların niye ve neden olduğunu anlayamayabilirsiniz ama günü geldiğinde hayatınızda nasıl bir yön çizdiğini anlayacaksınız. Aile ilişkilerinizdeki sorunlar ve iş hayatınızdaki bozulmalar sizi zorlayabilir.

Astroloji

Radyo Ritim