X
İndir
Senin Ritmin
App Store
X
İndir
Senin Ritmin
Google Play Store
  • Boğa Burcu

  • Boğa Burcu

Boğa Burcu Haftalık Yorumu(21 Nisan - 20 Mayıs)

17-23 Temmuz 2017 haftalık burç yorumları

Sevgili Boğalar,

Haftanız alacağınız haberlerle başlayabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Birkaç gün boyunca arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizdeki olayların parasal konularda sizi yanıltmasına izin vermemeniz gerekebilir. Yapacağınız işlerde başkalarına danışmak yerine kendi iç güdülerinize, mantığınıza ve bakış açınıza güvenmelisiniz.

Parasal konularınızda ve ticari girişimlerinizde yanılgılarınız olsa bile, Salı günü güzel iş birlikleri ve şanslar ayağınıza gelebilir. Bir yandan da yakın çevre ilişkilerinizde beklenmedik durum ve olaylara açık olmalısınız. Yakın çevrenizdeki kişilerle kendinizi bir takım tartışmalar içerisinde bulabilirsiniz. Onlara karşı enerjinizi kontrol etmeye çalışın. Çarşamba günü ailenize yönelik ortak parasal konularda olumlu etkiler altındasınız. Sorumluluklarınızı bilecek ve konuştuklarınızı uygulamak için istediğiniz gücü ve desteği hayattan sağlayacaksınız. Aile hayatınızda kalıcı işlere imza atabilirsiniz.

Perşembe günü itibarıyla, mars aslan burcuna geçecek ve bu dönem boyunca sizin ev ve aile evinizde dolaşacak. Aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Yalnız mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan, sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir, yine bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz. Enerjinizi evinizde harcarken, sabırsız ve kazalara davetiye çıkaracak aceleci tavırlardan uzak durun. Gereksiz gurur ve kibirden kaçının. Cuma günü, yakın çevrenizle beraber hareket edeceğiniz durumlarda onlarla aranızda bir takım sürtüşmeler, anlaşmazlıklar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Çabuk sıkılan ruh halinizle gergin ve asi tavırlar sergileyebilirsiniz.

Cumartesi günü itibarıyla ev ve aile alanlarınız aktif olurken, bir yandan da ele alınması gereken işler aile içinde konuşulmaya başlanabilir. Eviniz sizin için önemli olmaya başlayacak. Ailenizle vakit geçirmek, onları mutlu etmek ve ihtiyaçlarını karşılamak bu dönem önemli olabilir. Yine kendiniz ve kişiliğinizle ilgili değişimler, kendinizi ve davranışlarınızı gözden geçirme, alışkanlıklarınızı düzenleme etkilerine sahip olacaksınız.

Pazar günü sabah saatlerinde aslan burcunda bir yeniay yaşayacaksınız. Bu yeniay, sizin ev ve aile evinizde oluşuyor. Evinizle ilgili yeni başlangıçlarınızı bu tarihten sonra yapabilir, ev satın almak, satmak veya değiştirmekle ilgili işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Aile kurmak isteyenler harekete geçebilirler yalnız bu yeniay parasal konularda pek de desteklenmeyebilirsiniz.

Astroloji

Radyo Ritim