X
İndir
Senin Ritmin
App Store
X
İndir
Senin Ritmin
Google Play Store
  • İkizler Burcu

  • İkizler Burcu

İkizler Burcu Haftalık Yorumu(21 Mayıs - 20 Haziran)

17-23 Temmuz 2017 haftalık burç yorumları

Sevgili İkizler, 

Haftaya geri planda durarak başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen ikizler. İş alanınızdaki net olmayan koşullar, kişisel ilişkilerinizde sizi yanıltabilir. Ya da iş alanlarınızdaki bir insanın sizi kendi girişimleriniz konusunda yanılttığına şahit olabilirsiniz. Bu hafta başı işlerinize dikkat edin.

Salı günü, aşk hayatınızda güzel şanslar ve ilişkileriniz devrede olurken, sanatsal işlerinizde güzel iş birlikleri içine girebilirsiniz. Yalnız sosyal ortamlarınızda arkadaşlarınızla olan para alışverişlerinizde dikkat etmeniz gerekecek. Paraya, maddiyata ya da güvene dayalı konularda bir takım sürtüşmeler söz konusu olabilir. Çarşamba günü kalıcı ve uzun soluklu işler peşinde koşturabilirsiniz. İletişimsel işlerinizde önemli sonuçlara ve bağlantılara ulaşmanız mümkün. Önemli görüşmelerinizi bugüne denk getirmeye çalışın.

Perşembe günü itibarıyla, mars aslan burcuna geçecek ve sizin yakın çevre ve iletişim evinizi hareketlendirecek. İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Bu ev aynı zamanda sizin kısa yolculuklar eviniz olduğundan, bu dönem araba kullanırken veya yolculuk yaparken dikkatli olmanız gerekebilir. Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle iletişiminizde savaşçı ve sürtüşmeci tavırlardan kaçınmalı, dediğim dedik, otoriter ve sabırsız tutumlar içine girmemelisiniz.

Cuma günü sosyal ortamlardaki parasal konuşmalar sahip olduklarınızı sorgulatacak. Parasal konularda arkadaşlarınız ve çevrenizle aranızda gerginlikler oluşabilir. Bazı işlerinizdeki stresler para alanlarınıza yansıyabilir. Sıkılganlıklarınızı iyi kontrol edin, ters tavırlardan kaçının. Cumartesi gününden sonra akrabalarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz ya da yakın çevrenizde, hayatınızda bulunan insanlara yöneliyorsunuz. Yine bu tarihten sonra satış, reklam, pazarlama, bilgisayar ve iletişim sektörleri öne çıkmaya başlayacak. Vaktinizi ve enerjinizi bu konulara kaydıracak, bu işlerden herhangi birinde uğraşmıyorsanız bile, yüksek iletişimle işlerinizi iyi organize edeceksiniz.

Pazar günü aslan burcunda bir yeniay oluşuyor. Bu yeniay, yakın seyahatler, geziler, satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, teknoloji alanlarınızda veya akraba, kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde yeni karar ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Yine bu iki hafta içerisinde ticaretle ilgili bir işiniz varsa başlatabilir, önemli adımlar atabilirsiniz. İletişim bu dönem ön plana çıkacağından, ev, yer değiştirme, kiralama, satma ve satın alma gibi işlemlerinizi güçlü iletişime dayandırarak rahatlıkla halledebilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde, bazı ilişkilerinizde sorunlar sizi zorlayabilir.


Astroloji

Radyo Ritim