X
İndir
Senin Ritmin
App Store
X
İndir
Senin Ritmin
Google Play Store
  • Kova Burcu

  • Kova Burcu

Kova Burcu Haftalık Yorumu(21 Ocak - 18 Şubat)

17-23 Temmuz 2017 haftalık burç yorumları

Sevgili Kovalar, 

Haftanız ailevi konu ve olaylarla başlayacak sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Aşk hayatınızda bazı sorunlara açık olacaksınız. Bazı harcamalarınız siz de hayal kırıklıkları yaratabilir. Özellikle bu hafta başı borsada yatırım yapıyorsanız risk almaktan kaçının ve şartların yanıltıcı olabileceğini bilin.

Salı günü özel ilişkilerinizde, eğitimsel alanda şanslarınız ve fırsatlarınız oluşurken, kretaif ve sanatsal işlerinizde güzel şanslar yakalayabilirsiniz. Bir yandan da yakın çevrenizle, iletişim halinde olacağınız insanlarla, bir takım anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Vereceğiniz tepkiler bu dönem çok önemli, hemen sinirlenmelere açık olacaksınız. Araba kullanırken kazalara dikkat edin. Çarşamba günü sosyal çevrenizdeki oluşumlar ilişkinizi destekleyecek. Ortaklaşa iş ve projelerinizde önemli sorumluluklar çevrenizden gelecek. Güzel gelişmeler altındasınız.

Perşembe günü itibarıyla, mars aslan burcuna geçecek ve evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık alanlarınıza etki edecek. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Yalnız mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan, sevdiğiniz insanla veya varsa evliliğinizde bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir. Bu dönem vaktinizi ve enerjinizi karşı taraf için harcamayı tercih edeceksiniz. Kendi hayatınızı ilgilendirecek meseleler biraz geri planda kalacak. Mars aslan burcunda kibirli, bilmiş, sabırsız ve baskın hareketleri ön plana çıkaracağından, ilişki kurmak üzerine haber beklediğiniz birileri varsa sabırsızlığınıza ket vurmalı ve her şeyi biraz oluruna bırakmalısınız. Yoksa ateşli yapınızla hem var olan ilişkilerinizde, hem de oluşacak yeni ilişkilerinizde karşı tarafın vazgeçmesine neden olabilirsiniz.

Cuma günü yakın çevrenizle iletişiminizde beklenmedik tavırlar içinde olmanız onları sinirlendirebilir. İletişime dayalı konularda bazı sürtüşmelere ve sorunlara açıksınız. Çok tepki vermemeye çalışın. Cumartesi gününden sonra artık tamamen kendinizi özel hayatınıza, ikili ilişkinize ve varsa evlilik hayatınıza kaydırıyorsunuz. Bu alanlarda sorunlarınız varsa konuşmak, sevdiğiniz insanla iletişiminizi artırmak içinde doğru bir dönem olacak. İlişkinize mantıkla yaklaşacaksınız. Güçlü bağlantılarla ortaklı işlerinizde önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

Pazar günü aslan burcunda bir yeniay oluşacak. Bu yeniay, özel ilişkilerinizde, evlilik hayatınızda, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda gerçekleşecek. Bu alanlarda önemli karar ve başlangıçlarınızı yapmak için harekete geçebilirsiniz. Özel hayatlarında ilişkisi olanlar evlilik, nişan veya beraber yaşama kararı alabilirler. İlişkisi olmayanlarsa yine bu dönem içerisinde uzun soluklu ve kalıcı bir ilişkinin temellerini atabilirler. Her halükarda özel yaşantınız hayatınızın diğer alanlarından daha fazla ön planda olacak. Ortaklı bir işe girmek istiyorsanız veya böyle bir işiniz varsa, yer değiştirme, kontrat ve anlaşmalar yapacaksınız bu yeniayı kullanabilirsiniz. Sosyal çevre sorumluluklarınız, aşk hayatınıza veya çocuğunuzla olan ilişkilerinizde sıkıntıları da karşınıza getirebilir.

Astroloji

Radyo Ritim