X
İndir
Senin Ritmin
App Store
X
İndir
Senin Ritmin
Google Play Store
  • Terazi Burcu

  • Terazi Burcu

Terazi Burcu Haftalık Yorumu(24 Eylül - 23 Ekim)

17-23 Temmuz 2017 haftalık burç yorumları

Sevgili Teraziler,

Haftanız ortak parasal konuların üzerine eğilerek başlayabilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. İş alanlarınızdaki belirsizlikler, yabancılarla yapacağınız işlerde yanlış adımlar atmanıza neden olabilir. Hayal kırıklıklarına dikkat etmeniz gereken bir hafta olabilir. Herhangi bir anlaşma veya görüşmeniz varsa yapmamaya özen gösterin.

Salı günü seyahat ve eğitimsel işlerinizde güzel şanslar karşısnıza gelirken, sevdiğiniz insan ya da eşinizin farklı davranışlarına kolay tepki verebilirsiniz. Yine sizin alınganlığınız, ısrarcılığınız onun kendi özgürlüğünün kısıtlandığını hissetmesine neden olabilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda, hem özel hayatınızda, hem de ortaklı işlerinizde enerjinizi iyi kullanmaya çalışın. Çarşamba günü sosyal çevrenizle yapacağınız planlarınızı hayatınıza sokabilir ve iletişim gerektiren işlerinizde kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Konuşulanları hayatınıza geçirebileceksiniz.

Perşembe günü itibarıyla, mars aslan burcuna geçecek ve arkadaşlık ve sosyal çevre alanınızda hareket edecek. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder.Yani bu dönem hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, sosyal alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir. Grupsal işlerde isteğiniz yüksek olacak, çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz.Yalnız yoğun istek ve duygularınızın, ben bilirim tavırlarınızın tartışma ortamlarını körükleyerek, arkadaşlarınızı ve çevrenizdeki insanları kaçırmamaya, dargınlılara sebep olmamaya çalışın.

Cuma günü iş alanınızda ortaklaşa işlerinizde partnerinizle anlaşmak kolay olmayacak. Yine göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla ego savaşlarından kaçının. İlişkinizde bazı bozulmalar oluşabilir. Cumartesi gününden sonra iş oluşumlarınızı sosyal çevrenize taşıyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar yeni planları ve yeni işleri devreye sokabilir. Yine iş ilişkileriniz, sosyal ortamlarda size güzel kapılar aralayacak. Yeni insanlarla tanışacak, gireceğiniz çevrelerde kendinizi rahat ifade edeceksiniz. Herkes sizi konuşabilir ve sizde geleceğiniz adına önemli konuşmalarda bulunabilirsiniz.

Pazar günü bir yeniay oluşacak. Bu yeniay, arkadaşlarınız ve sosyal çevre alanlarınızda yeni oluşumları, başlangıçları ve kararları hayatınıza taşıyacak. Görev alacağınız önemli bir organizasyon, davet gibi işler gündeminize gelebilir. Toplumla ilgili, kalabalıklarla ilgili her tür işle uğraşabilirsiniz. Yeni ortamlarda bulunmak, yeni insanlarla tanışmak bu 2 hafta boyunca etkili olacak. Sosyal ortamlarda şansınızı arttırabilirsiniz ama duygusal yaşantınızın ayrıntıları ve sizi az tanıyan insanlarla olan ilişkilerinizdeki sıkıntılar sizi zorlayabilir.

Astroloji

Radyo Ritim