X
İndir
Senin Ritmin
App Store
X
İndir
Senin Ritmin
Google Play Store
  • Yay Burcu

  • Yay Burcu

Yay Burcu Haftalık Yorumu(23 Kasım - 21 Aralık)

17-23 Temmuz 2017 haftalık burç yorumları

Sevgili Yaylar, 

Haftanız günlük düzenli işlerinizle başlarken, özel hayatınızda bazı hayal kırıklıkları veya sorunlar görülebilir sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Taşınma alanlarınızda veya ortaklı işlerinizde yanılgılar oluşabilir. Bu hafta başı özel ilişkilerinize ve aile hayatınıza dikkat etmelisiniz.

Salı günü sosyal çevrelerden beklediğiniz, ortaklı bir iş fırsatı karşınıza gelebilir, sevdiğiniz insanla ilişkilerinizi sosyal ortamlarda daha iyi geliştirebilirsiniz ama bir yandan da aşk hayatınızda kolay tepkiler vermeye müsait olacaksınız. Tutkularınızı çok fazla ön plana çıkarmamaya özen gösterin, Tehlikeli yer ve durumlardan kaçının, risk içeren işlerinizde sorunlar oluşabilir. Çarşamba günü geleceğe yönelik işleriniz için önemli adımlar atılabilir. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işlerde sorumluluklarınızla hareket edecek, bu alandaki işlerden kaçınmayacaksınız.

Perşembe günü itibarıyla, marsın aslan burcuna geçmesiyle üzerinizdeki ağır enerjilerde ortadan kalkacak. Daha rahat hareket etme, istediğiniz konulara odaklanma, yabancı seyahatler, yabancı ortaklı işler üzerine düşme, eğitim alanlarınızı tamamlama, hukuksal işlerinize enerjinizi yönlendirme gibi etkiler altında olacaksınız. Ticaret ve medyayla uğraşanlar bu dönem içerisinde mücadelelerini ortaya koyacaklar yalnız sabırsız, kibirli ve ben bilirim tavırları hata yapma hızınızı arttırabilir. Bu, süreçte özellikle yolculuklar sırasında aceleci ve ani tavırlardan kaçınmalı ve kazaya sebebiyet verecek oluşumlardan uzak durmalısınız. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir.Yine bu döneme denk gelen bir hukuki davanız varsa işin peşini bırakmayabilirsiniz.

Cuma günü duygularınızı gizlemenizden kaynaklı olarak aşk hayatınızda da bazı sürtüşmeler ve sorunlar oluşabilir. Aşk hayatınızdaki iniş çıkışlar ve beklenmedik olaylar psikolojinizi etkileyecek. Cumartesi günü ve sonrasında artık kendinizi seyahat ve dış ortamlara bağlı işlerinizde göstereceksiniz. Seyahat, ticaret, dış bağlantılı işler, yabancılarla atılacal adımlar, akademik konular önem kazanabilir. Bu konularda konuşmalar ve görüşmeler içine gireceksiniz. Gezme, görme isteğiniz yüksek olurken, tatilde olmayan yaylar daha az tanıdıkları insanlarla yapacakları önemli işlerle ilgilenebilirler.

Pazar günü aslan burcunda oluşan yeniay, yabancı ortaklı işler,uzun seyahatler, tatil, hukuk, medya, tatil alanlarınızda gerçekleşecek. Bu alanlarda bir işiniz varsa yeni başlangıçlarınızı 2 hafta boyunca rahatlıkla yapabilirsiniz. Yine önemli kararlar ve oluşumlar bu süre içinde ayağınıza gelebilir. Henüz tatil yapamayan Yaylar, bu hafta içinde ve sonrasında tatil imkanına sahip olacaklar. Ortaklı işlerinizde veya özel hayatınızda bazı ilişki bozulmalarına da açıksınız.

Astroloji

Radyo Ritim