X
İndir
Senin Ritmin
App Store
X
İndir
Senin Ritmin
Google Play Store
  • Yengeç Burcu

  • Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu(21 Haziran - 22 Temmuz)

17-23 Temmuz 2017 haftalık burç yorumları

Sevgili Yengeçler, 

Haftanız sosyal ortamlarınız, girişimlerinizle başlayabilir sevgili yengeç ve yükselen Yengeçler. Medya, ticaret veya yabancı ortaklı işlerinizde ve ilişkilerinizde bazı yanılgılar ve aldanmalar oluşabilir. Bu haftabaşı bu işlerinize dayalı görüşmelerinizde gerçekçilikten uzaklaşmayın.

Salı günü ev ve aile alanlarınızda keyfiniz yüksek olurken, diğer yandan patronlarınızla ve iş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlarla sürtüşmelere açık olacaksınız. Kendi istekleriniz için ısrar etmek veya onların otoritesini tanımamak gibi etkileriniz yüksek olacak. Girişimleriniz konusunda aceleci ve riskli adımlar size kaybettirebilir. Bu hafta biraz daha ılımlı olmalısınız. Çarşamba günü iş hayatınızda maddi konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi karara bağlayabilir ve bu alanda işlerinizi sağlamlaştırabilirsiniz. Kalıcı işleriniz için bu tarihlerde harekete geçmelisiniz.

Perşembe günü itibarıyla, mars aslan burcuna geçecek ve para evinizde hareket edecek. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani bu dönemde paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, mücadeleleriniz artacak. Mars harcatmayı sevdiğinden yine parayla ilgili mücadeleleriniz artsa bile, özel hayatınıza, keyfe, çocuklarınıza dayalı harcamalarınızda artacak. O yüzden ayağınızı yorganınıza göre uzatmaya önem verin, sevgili yengeçler.

Cuma günü iş hayatınızdaki insanlarla kişisel olarak anlaşmakta zorlanacağınız ve bazı ilişkilerinizde sorunlarla karşılaşacağınız bir gün olabilir. Toplum içinde, kalabalık yerlerde kolay çileden çıkabilir, asi ve isyankar tepkiler verebilirsiniz. Cumartesi günü itibarıyla kimliğinizi sahip olduklarınız konusunda ortaya koyacaksınız. Parasal işler hızlanabilir veya siz paranızı ve gelirlerinizi arttırmak için tüm gücünüzle çalışabilirsiniz.

Pazar günü aslan burcunda bir yeniay oluşacak. Yeniay zamanı verilen kararlarımız uzun soluklu ve kalıcı olma özelliğini taşır. Yeni kararları ve başlangıçları ayağımıza getirir. Bu yeniay, sizin para evinizde oluşuyor. Geçtiğimiz ay başlattığınız atılımlarınızın ve girişimlerinizin karşılığını maddi olarak bu ay alabilirsiniz. Yeni gelişmeler ve iş hayatınızdaki bazı olaylar karşınıza gelebilir. Harcamalarınızda aşırıya kaçmamalı, geleceğinizi düşünmelisiniz.

Astroloji

Radyo Ritim