X
İndir
Senin Ritmin
App Store
X
İndir
Senin Ritmin
Google Play Store
 • Tiyatro

Tiyatro Etkinlikleri

 • İstanbul Şehir Tiyatroları'nda bu hafta 17 oyun sahnelenecek

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda 21 - 25 Şubat tarihleri arasında Nora (Bir Bebek Evi), Kahvede Şenlik Var, Şahane Züğürtler, Yangın Yerinde Orkideler, Makedonya Gamzesi, Bak Bizim Şarkımızı Çalıyorlar, Karıncalar (Bir Savaş Vardı) ile çocuk oyunlarından Define Adası, Karagöz’ün Uykusu, Alaaddin’in Sihirli Lambası, Yaşasın Barış, Dedektif Köpek Cash, Bisküvi Adam, Harikalar Mutfağı, Bir Gün Ayakkabımın Teki, Elma Kurdu Kırtık, Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt sahnelenecek.

 • Şehir Tiyatroları'nda bu hafta 17 oyun sahnelenecek

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından bu hafta 17 oyun sahnelenecek. Şubat ayının 2'inci haftasında "Şekerpare", "Komik-i Şehir Naşit Bey", "Cibali Karakolu", "Sızı", "Kahvede Şenlik Var", "Bak Bizim Şarkımızı Çalıyorlar", "Ben Çağırmadım" adlı oyunlar sahneye konulacak. Çocuk oyunlarından ise "Harikalar Mutfağı", "Üzgün Ağaçlar Ülkesi", "Alaaddin'in Sihirli Lambası", "Yaşasın Barış", "Dedektif Köpek Cash", "Pollyanna", "Bir Kümes Hikayesi", "Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt", "Elma Kurdu Kırtık" ve "Karagöz Çiftlik Bekçisi" isimli eserler, çocuk seyircileriyle buluşacak.

 • '5. Frankfurt Türk Tiyatro Festivali' için geri sayım

  Tiyatro Frankfurt tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen, "Frankfurt Türk Tiyatro Festivali" 4 Mayıs'ta başlıyor.

 • "Hababam Sınıfı' tiyatro sahnesine taşındı

  Rıfat Ilgaz'ın ölümsüz eseri "Hababam Sınıfı"nın aslına sadık kalınarak hazırlanan müzikli oyun, tiyatroseverlerle buluştu.

 • Deniz Çakır ve Derya Alabora'dan 'Beyaz' oyunu

  Deniz Çakır ve Derya Alabora, yeni bir tiyatro oyunuyla sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Yıllar sonra bir araya gelen iki kız kardeşin geçmişleriyle ve kendileriyle yüzleşmelerini konu alan ‘Beyaz’ isimli oyun, 7 Şubat’ta ilk defa izleyici karşısına çıkacak.

 • 'Bir Yaz Gecesi Rüyası' İstanbul'da (Uniq İstanbul etkinlik takvimi)

  Birçok etkinlik şubat ayında UNIQ İstanbul'da sanatseverle buluşacak. Tiyatrodan müziği işte o etkinliklerden bazıları...

 • ‘Benim Adım Feuerbach’ prömiyer yapıyor

  Artı Sahne Mecidiyeköy, birbirinden seçkin tiyatro oyunlarına ve gösterilere ev sahipliği yapıyor. Selçuk Yöntem'in başrolde olduğu ‘Benim Adım Feuerbach’ 25 Ocak'ta Artı Sahne'de prömiyer yapacak. İşte Artı Sahne'nin 22-28 Ocak tarihleri arasındaki sanat takvimi...

 • “Ömürsün Doktor” 14 Ocak'ta Mall of İstanbul MOİ Sahne'de seyirci karşısına çıkıyor

  "Anton Çehov, yaşadıklarını ve öykülerini büyük bir samimiyetle seyircisiyle paylaşıyor.

 • 'Kaplan Sarılması' TOY İstanbul’da

  Hayalindeki mükemmel erkeği arayan ama bir türlü bulamayan bir kadının trajikomik hikâyesi: Şebnem Bozoklu ve Burak Altay’ın rol aldığı “Kaplan Sarılması” 2018’in ilk haftasında, 5 Ocak akşamı TOY İstanbul’da tiyatroseverlerle buluşacak.

 • Şehir Tiyatroları'nda bu ay 36 oyun seyirciyle buluşacak

  Yılın ilk ayında Şehir Tiyatroları'nda, "Bizim Aile" ve "Nora (Bir Bebek Evi)" adlı yeni oyunların da aralarında olduğu 36 oyun izlenime sunulacak.

67 kayıttan 11 - 21 arasındaki kayıtlar gösteriliyor
Radyo Ritim