AY JÜPİTER KAVUŞUMU

AY JÜPİTER KAVUŞUMU

Astroloji -


Ay Jüpiter ile kavuştuğnda, .* Gizli duygusal aşk ilişkilerine özlem duyabilirsiniz. Sezgileriniz güçlenebilir. Gizlere sırlara ilgi duyabilirsiniz. Jüpiter Ay ile kavuşuştuğunda sezgiler rüyalar ilahi sırlar gündelik yaşamınızda önem kazanmaya başlar. Jüpiter ve Ay kavuşumu, manevi ilimlere ve rüyalara karşı içinizde, bir merak uyandırır. Jüpiterle Ayın kavuşumu, sizi tehlikelerden korur. Size azap veren, geceleri uykunuzu kaçıran gizli korkulardan, kabuslardan sizi kurtarır. Ay ve Jupiter kavuşumu duadır. Adanan adağın yerine gelmesidir. Maddi manevi zenginliktir. Manevi ziyaretlerdir. Gizli bilinmeyen bir alemden, sizlere yardım geldiğini ve korunduğunuzu hissedersiniz.


   Ay ve Jüpiter’in kavuşumu; şefkat, mariet, ibadet, ilahiyat, hidayet ve kutsal aşktır. Öğrenmek istediklerinizi kendi kendinize öğrenirsiniz. Öğrendiklerinizi başkalarınada öğretirsiniz . Paylaşmak bilgi alış verişi size mutlu eder. Jüpiter ve Ay kavuşumu, içinize doğan manevi duygulara işaret eder. Yanlız kalmak insanlardan uzaklaşmak ihtiyacı hissedersiniz. İnaçlarınız güçlenir. Merhamet duygularınız yardımseverliğiniz artar. Dini konular, önem kazanır. Semai ilimlere karşı, içinizde bir merak uyanır. Bu konuları araştırmak ve öğrenmek istersiniz. Ay ve Jüpiter kavuşumun, Doğum haritanızdaki Ay Neptün ve Jüpiterle olumlu bakış açıları oluşturuyor, böyle zamanlarda inancınız daha çok artar. Güçlü derin inancınız, size gerçekleri gösterir. Gerçekleri gördüğünüzde geçmişte yaptığınız hataları hatırlarsınız. Kendi kendinizi, arındırır temizlersiniz. Meleksi bir özellik kazanırsınız. Tehlikelerden, kötülüklerden, korunduğunuzu hissedersiniz.


  Ay ve Jüpiter kavuşumu,* Hem sezgisel, hem bilimsel konularda maddi manevi güç kazanmaya işaret eder. Önsezileriniz size ilerde negibi ilerlemeler, yaşayacağınızı gösterir.* Yengeç burcunda ilerlemekte olan Jüpiter size desteklemeye devam edecektir. Kiminiz eğitimden, kiminiz yabancı ülkelerden, kiminiz önemli evraklardan, sevineceksiniz. Ticaretle, turizimle, astroloji, astronomi, bilimle, ilimle yayıncılıkla uğraşanlar başarı size bekliyor . Başaracaksınız. Ani gelen cesaretle atılım yapacaksınız. Fırsatlara açık olun. Hiç bir şeyi, sonradan yaparım düşüncesiyle ertelemeyin. Balık burcunda transitini gerçekleştirmekte olan Neptün, Yengeç burcunda ilerlemekte olan Jüpiter’le şanslı kolay bir bakış açısı oluşturmakta. Neptün ve Jüpiter’in olumlu rahat bakış açısı oluşturması, büyük hayallerinizin gerçekleşeceğine işaret eder. Planlarınız gerçekleşebir . Çok önem verdiğiniz bir proje hayallerinizi gerçeğe döndürebilir. Maddi manevi zenginliğe kavuşursunuz. . Çok üstün yetenekleriniz var zannedersiniz. Doğum haritanızda sert bakış açıları varsa, kendi kendinizi beğenirsiniz, kendi kendinizi översiniz. Kendinizi özel bir insan olarak görürsünü. Dikkatsiz, dalgın ve unutkan olursunuz. Disipline ve saygıya önem vermezsiniz.

Videolar


  • SONER ARICA'nın Radyo Ritim Ziyareti www.seninritmin.com
    SONER ARICA'nın Radyo Ritim Ziyareti www.seninritmin.com
  • Hakan Şimşek - Pire (Uğur Bozdağ Remix)
    Hakan Şimşek - Pire (Uğur Bozdağ Remix)
  • KUSUM AYDIN teaser
    KUSUM AYDIN teaser

Burçlar

news-item-cover
Koç
21 Mart - 20 Nisan
Günün çoğunluğunda iyimser bir enerji hakim. Yöneticinizle konuşmak için ideal bir gün. Çözüm odaklı ve sizin tarafınıza olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Önemli iş görüşmeleriniz, toplantılarınız varsa güzel neticeler alabilirsiniz. Geleceğinize etki edecek net kararlar alabilirsiniz. Belki bu bir yatırım olur ya da hep sahip olmak istediğiniz şey için eyleme geçmek olabilir. 21:33 itibariyle Ay boşluğa giriyor. Bu saate kadar önemli işlerinizi halletmenizi tavsiye ederim.

news-item-cover
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
Bugün pozitif gelişmelere hazır olun. Sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. İyimser bir ruh halindesiniz. Eğitimleriniz, seyahatleriniz, yurt dışı bağlantılı işleriniz gündeminizde olabilir. Bu konularla ilgili başvuru yapmak için ideal bir gündesiniz. Ay, 21:33’te boşluğa giriyor. Bu saat itibariyle yeni bir şeye başlamayın. Astroloji, felsefe gibi evreni anlamaya yönelik konularla ilgili araştırmalar yapmak zihninize iyi gelecektir. Araştırmacı yönünüz devreye girecektir.

news-item-cover
İkizler
21 Mayıs - 20 Haziran
Günün genelinde kendinizi düşük enerjili hissedebilirsiniz. Melankolik bir ruh haline sahip olabilirsiniz. Sağlığınızda ufak problemler olabilir. Geçmişteki ilişkilerinizden biri tekrardan sizinle iletişim kurmak isteyebilir. Ay’ın boşlukta seyredeceği 21:33 saatinden sonra kişisel gelişim çalışmaları yapmanız bu düşük enerjili halinize iyi gelebilir. Ertesi gün Ay’ın sizin burcunuza geçeceği zamana kadar yeni bir eyleme geçmemenizi öneririm.

news-item-cover
Yengeç
21 Haziran - 22 Temmuz
Bulunduğunuz ortamda başarılarınızın konuşulacağı bir gün yaşayabilirsiniz. Şansınız bugün de açık, önemli projeler için eyleme geçebilirsiniz. Dostlarınızın desteğiyle sorun yaşadığınız konuları atlatabilirsiniz. Sosyal yardım kuruluşlarında görev alabilirsiniz. 21:33’te Ay boşluğa giriyor. Bu saatten sonra yapacağınız işlerde aksaklıklar yaşanabilir. Özellikle evlilik ve ilişki hayatınızda biraz sabretmelisiniz. Ertesi gün sorunlarınızı çözmek için harekete geçebilirsiniz.

news-item-cover
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
İşinizde yoğun ve tempolu bir gün sizleri bekliyor. Toplantılarınızı, önemli görüşmelerinizi yapmak için ideal bir gündesiniz. Olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Yöneticinizle konuşmak istiyorsanız bugünü tercih edin. Beklediğiniz yönde gelişmelerle yanından ayrılabilirsiniz. Ay’ın boşlukta ilerlemeye başlayacağı 21:33’ten sonra kariyerinizle ilgili görüşmeleri ve işleri yapmamanız iyi olacaktır. Başladığınız işi bitirmekte zorlanabilirsiniz. Gönderilen mesajlar ya da mailler havada kalabilir.

news-item-cover
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Güne başladığınızda aklınızda birçok plan olabilir. Seyahat, eğitim, yurt dışı ve hukuki konularınıza vakit ayırabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Beklediğiniz haberler varsa bugün olumlu gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Saatler 21:33 olduğunda Ay boşluğa girmiş olacak. Bu süreden sonra herhangi yeni bir plan ya da iş yapmayın. Özellikle internet üzerinden seyahat, yurt dışı ve eğitim başvurularınızı ertesi güne bırakın. İşlemleriniz askıda kalabilir.

news-item-cover
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Parayla ilgili işlemlerinizin gündemde olacağı bir gün sizleri bekliyor. Kendinizi garanti altına almak için yeni bir yatırım fikrine sıcak bakabilirsiniz. Fakat unutmayın ki yatırımı yaparken borçlanacağınız tutarı ödeyebilecek gücünüz olsun. Ailenizden de maddi destek görebilirsiniz. Ay, saat 21:33 itibariyle boşlukta seyrine devam edecek. Bu saatten sonra internet üzerinden para işlemlerinizi yapmamanızı öneririm. Huzurlu bir akşam sizleri bekliyor. Ailenize vakit ayırmak size iyi gelecektir.

news-item-cover
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Günün büyük çoğunluğunda partnerinize odaklanabilirsiniz. Onunla beraber planlar yapabilirsiniz. Ciddi bir konu konuşmak için ideal bir gündesiniz. İlişkinizi resmiyete taşımak isteyebilirsiniz. Evliliğinde sorun olanlar varsa bugün olumlu bir enerji alıyorsunuz. Sorun her ne ise sakince çözebilirsiniz. Ortak iş açmışlar varsa bugün çok güzel projeler karşınıza gelebilir. 21:33’te boşlukta ilerlemeye başlayan Ay, özellikle gönül ilişkilerinizde biraz anlaşmazlıklar yaratabilir. Attığınız mesaj gitmeyebilir. Yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir.

news-item-cover
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Düne nazaran daha zinde ve enerjik bir ruh hali sizleri bekliyor. Sağlığınızda düzelmeler yaşayabilirsiniz. İlacınızı ve tedavinizi aksatmayın. Duygusal yaşantınızda da artık kararlar alma vakti. Kafa karışıklığınız yerini ne istediğini bilen kendine güvenen bir ruh haline bırakıyor. İş hayatınızda da yoğun olabilirsiniz. Altınızda çalışan kişilerle üst-alt ilişkisini iyi kurmaya çalışın. Saat 21:33 itibariye Ay boşluğa giriyor. Bu saatten sonra hem kariyer hem duygusal hayatınızla ilgili eyleme geçmeyin. Ters gidebilir.

news-item-cover
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Çocuğunuz ve aşk yaşamınızın ön planda olduğu bir güne başlıyorsunuz. Çocuğunuzla ilgili hayırlı haberler alabilirsiniz. Aşk hayatınız hareketleniyor. Hala şansınız çok açık, eyleme geçmediyseniz artık karşı tarafa açılmanın vakti geldi. İlişkinizde de romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Saatler 21:33’ü gösterdiğinde, Ay boşlukta hareketine devam ediyor olacak. Bu zaman dilimiyle beraber duygusal hayatınızdaki konularda sonuç alamayabilirsiniz. Şansınız açıkken gündüz saatlerini değerlendirmenizi öneririm.

news-item-cover
Kova
21 Ocak - 18 Şubat
Evinizde değişiklikler yapmak istiyorsanız bugün harekete geçebilirsiniz. Aile içinde almanız gereken kararlar olabilir. Özellikle geçmişte sizi ve ailenizi üzen şeyleri tekrardan yaşamamak için insanlarla aranıza seviye koyabilirsiniz. Sağlığınız biraz daha iyiye gidiyor. Fakat tedbiri elden bırakmayın. 21:33 itibariyle Ay boşlukta hareketine devam edecek. Bu zaman diliminden sonra evinizin içinde riskli işlere girişmeyin. Aksilikler, küçük kazalar yaşanabilir.

news-item-cover
Balık
19 Şubat - 20 Mart
Güne başladığınızda hayallerinizi eyleme dökmek için çok güzel bir enerji var. Bugün uzun zamandır ertelediğiniz ne varsa onu yapın. Hedefinize erişmek için şansınız açık. Günün genelinde kardeş veya akrabalarınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Ay, 21:33’te boşlukta hareketine devam ediyor olacak. Bu zaman dilimiyle beraber işinizde özel yaşantınızda yeni bir şeye başlamayın. Kitap okumak, bir şeyler yazmak hem sizi sakinleştirecek hem de huzurlu bir akşam geçirmenizi sağlayacaktır.