AY JÜPİTER KAVUŞUMU

AY JÜPİTER KAVUŞUMU

Astroloji -


Ay Jüpiter ile kavuştuğnda, .* Gizli duygusal aşk ilişkilerine özlem duyabilirsiniz. Sezgileriniz güçlenebilir. Gizlere sırlara ilgi duyabilirsiniz. Jüpiter Ay ile kavuşuştuğunda sezgiler rüyalar ilahi sırlar gündelik yaşamınızda önem kazanmaya başlar. Jüpiter ve Ay kavuşumu, manevi ilimlere ve rüyalara karşı içinizde, bir merak uyandırır. Jüpiterle Ayın kavuşumu, sizi tehlikelerden korur. Size azap veren, geceleri uykunuzu kaçıran gizli korkulardan, kabuslardan sizi kurtarır. Ay ve Jupiter kavuşumu duadır. Adanan adağın yerine gelmesidir. Maddi manevi zenginliktir. Manevi ziyaretlerdir. Gizli bilinmeyen bir alemden, sizlere yardım geldiğini ve korunduğunuzu hissedersiniz.


   Ay ve Jüpiter’in kavuşumu; şefkat, mariet, ibadet, ilahiyat, hidayet ve kutsal aşktır. Öğrenmek istediklerinizi kendi kendinize öğrenirsiniz. Öğrendiklerinizi başkalarınada öğretirsiniz . Paylaşmak bilgi alış verişi size mutlu eder. Jüpiter ve Ay kavuşumu, içinize doğan manevi duygulara işaret eder. Yanlız kalmak insanlardan uzaklaşmak ihtiyacı hissedersiniz. İnaçlarınız güçlenir. Merhamet duygularınız yardımseverliğiniz artar. Dini konular, önem kazanır. Semai ilimlere karşı, içinizde bir merak uyanır. Bu konuları araştırmak ve öğrenmek istersiniz. Ay ve Jüpiter kavuşumun, Doğum haritanızdaki Ay Neptün ve Jüpiterle olumlu bakış açıları oluşturuyor, böyle zamanlarda inancınız daha çok artar. Güçlü derin inancınız, size gerçekleri gösterir. Gerçekleri gördüğünüzde geçmişte yaptığınız hataları hatırlarsınız. Kendi kendinizi, arındırır temizlersiniz. Meleksi bir özellik kazanırsınız. Tehlikelerden, kötülüklerden, korunduğunuzu hissedersiniz.


  Ay ve Jüpiter kavuşumu,* Hem sezgisel, hem bilimsel konularda maddi manevi güç kazanmaya işaret eder. Önsezileriniz size ilerde negibi ilerlemeler, yaşayacağınızı gösterir.* Yengeç burcunda ilerlemekte olan Jüpiter size desteklemeye devam edecektir. Kiminiz eğitimden, kiminiz yabancı ülkelerden, kiminiz önemli evraklardan, sevineceksiniz. Ticaretle, turizimle, astroloji, astronomi, bilimle, ilimle yayıncılıkla uğraşanlar başarı size bekliyor . Başaracaksınız. Ani gelen cesaretle atılım yapacaksınız. Fırsatlara açık olun. Hiç bir şeyi, sonradan yaparım düşüncesiyle ertelemeyin. Balık burcunda transitini gerçekleştirmekte olan Neptün, Yengeç burcunda ilerlemekte olan Jüpiter’le şanslı kolay bir bakış açısı oluşturmakta. Neptün ve Jüpiter’in olumlu rahat bakış açısı oluşturması, büyük hayallerinizin gerçekleşeceğine işaret eder. Planlarınız gerçekleşebir . Çok önem verdiğiniz bir proje hayallerinizi gerçeğe döndürebilir. Maddi manevi zenginliğe kavuşursunuz. . Çok üstün yetenekleriniz var zannedersiniz. Doğum haritanızda sert bakış açıları varsa, kendi kendinizi beğenirsiniz, kendi kendinizi översiniz. Kendinizi özel bir insan olarak görürsünü. Dikkatsiz, dalgın ve unutkan olursunuz. Disipline ve saygıya önem vermezsiniz.

Videolar


 • senin ritmin
  senin ritmin
 • senin ritmin
  senin ritmin
 • KUSUM AYDIN MASTER piyasadan sildiler
  KUSUM AYDIN MASTER piyasadan sildiler
 • KUSUM AYDIN teaser
  KUSUM AYDIN teaser

Burçlar

news-item-cover
Koç
21 Mart - 20 Nisan
Sevgili Koçlar Saat 00:47 Ay-Uranüs görünümü, parasal sıkışıklığa çözüm bulma arzumuzdur. Ailemizin varlığı, sevgisi sıkıntılarımızı aşabilmemizde yardımcıdır. Saat 07:26 Ay-Satürn görünümü, huzur verici enerjisiyle işlerimizi daha iyi takip etmemizi, sorumluluk almamızı, hedefimize uygun şekilde ilerlememizde güçlendiriyor.

news-item-cover
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
Sevgili Boğalar Saat 00:47 Ay-Uranüs görünümü, duygudaşlığın özellikle yakın çevremizle aramızda yükselmesini sağlar. Güçleniriz. Saat 07:26 Ay-Satürn görünümü, sevdiğimiz, değer verdiğimiz her şeye karşı ılımlı bir duruşun işaretçisidir. Hayattan zevk alırız, başarıyı önemseriz ve hayatın güzel yanlarının keyfine varırız. Bildiklerimizi başkalarıyla paylaşırız, empatide bulunuruz. Kendimize güveniriz, inandığımız yolda gönül rahatlıyla ilerleriz.

news-item-cover
İkizler
21 Mayıs - 20 Haziran
Sevgili İkizler Saat 00:47 Ay-Uranüs görünümü, iş ve maddi konularda hassasiyete neden olabilir. Ancak bazı gelişmeler rahatlatıcıdır. Güven duygunuz yükselir. Saat 07:26 Ay-Satürn görünüm etkisinde, inançlı, kararlı ve başarılı şekilde işlerimizi organize edebilecek güce sahibiz. Belki karşımıza engeller çıkıyor, belki birileri canımızı sıkıyor. Fakat bu enerjinin desteğiyle her işin altından kolaylıkla kalkarız. Duyarlıyız fakat ne yapmamız gerektiğinin bilincindeyiz.

news-item-cover
Yengeç
21 Haziran - 22 Temmuz
Sevgili Yengeçler Saat 00:47 Ay-Uranüs görünümü, sevdiklerimiz başta olmak üzere, çevremize karşı duyarlılığımızı yükseltir. Güvenli bir yaşam, huzurlu bir ortam ve iyi bir hayat arzumuz ön plandadır. Bu görünüm sayesinde kendimizi huzurlu hissedeceğiz. Saat 07:26 Ay-Satürn görünümü, ilişkide anlaşmanın, ılımlı şekilde birbirinize yaklaşmanın, şefkat ve sevecenliğin işaretçisidir. Çiftler anlaşmaya gönüllü olurlar. Sorunlar bu sayede kolayca çözümlenir.

news-item-cover
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Sevgili Aslanlar Saat 00:47 Ay-Uranüs görünüm etkisinde insanların paylaşımcı, sevgi dolu ve şefkatli olmasını isteyeceğiz. Güven duymak, iyi bir yaşam arzumuz ön planda olacak. Alıştığımız şeylerden uzak kalmamak, huzur bulmak bizim için son derece önemli. Saat 07:26 Ay-Satürn görünümü, zorlukların aşılmasında kuvvet verir. Karışmış, bozulmuş ne varsa, bunların düzene kavuşmasını sağlar. Sorumluluk ve güvenilirlik olguları önemsenir. Buna göre hareket edilir.

news-item-cover
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Sevgili Başaklar Saat 00:47 Ay-Uranüs görünümü, partnerin size karşı duyarlı yaklaşımını işaret ediyor. Zaten sizin de arzunuz bu. Güvenmek, huzur bulmak ve ilişkide mutlu olmak. Maddi-manevi anlamda rahat etmek istiyoruz. Saat 07:26 Ay-Satürn görünümü, ilişkide sorumluluk ve güven olgusunun önemini hatırlatıyor. Ne istediğimizi biliyoruz. Eğer çelişkide kaldığımız bir mesele varsa, bunu kafamızın içinde oturtuyoruz. Bu bize rahatlık sağlıyor.

news-item-cover
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Sevgili Teraziler Saat 00:47 Ay-Uranüs görünümü, sevdiklerimize karşı aşırı duyarlılığımızın işaretçisidir. Destek veririz, sağlıklı olalım, huzurlu yaşayalım isteriz. Maddi açıdan güçlü olmayı istememizin nedeni de budur. Yardımcı olayım, kendim de rahatlayayım diye düşünürüz. Saat 07:26 Ay-Satürn görünümü, fedakarca yürüttüğümüz çalışmaların karşılığını görme arzumuzun işaretçisidir. Empati yapabilen, yükümüzü hafifleten, sorumlu ve güvenilir olan insanlara ihtiyacımız var. Bu enerji sayesinde ne isteğimizi bilerek karar vereceğiz.

news-item-cover
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Sevgili Akrepler Saat 00:47 Ay-Uranüs görünümü, duygularınızı anlayan, size huzur veren kişilerle bir araya gelmenin işaretçisidir. Ruh huzur bulmayı, maddi-manevi anlamda güven içinde olmayı arzular. Saat 07:26 Ay-Satürn görünümü, önemli konularda karar vermemizi sağlıyor. Çevremizle bağımızı güçlendiriyor. Bize yönelen güzel yaklaşımların işaretçisi oluyor. Bu saatlerde huzurluyuz ve isteklerimizi elde edebilecek güce sahibiz.

news-item-cover
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Sevgili Yaylar Saat 00:47 Ay-Uranüs görünümü, ailemizin sevgi, şefkat ve ilgisinin bizim için önemini vurgular. Evimizdeki huzur ve güvence kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlayacaktır. Saat 07:26 Ay-Satürn görünümü, iç huzuru ve maddi güvencenin bir insanın hayatında ne kadar önemli olduğunu vurguluyor. Birlik, beraberlik, sevgi ve şefkatle örülü bir dünya özlemi duyuyoruz. Desteğe ihtiyacımız olsa da, kimseye eğilip bükülmek gibi niyetimiz yok. Bir şekilde başaracağımızı biliyoruz.

news-item-cover
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Sevgili Oğlaklar Saat 00:47 Ay-Uranüs görünümü, bulunduğunuz ortamda sevgi ve ilgi görmenizi sağlar. İnsanlar sizden etkilenir. Güven duygunuz yükselir. Sezgileriniz güçlenir. Kendinizi emniyette hissedersiniz. Saat 07:26 Ay-Satürn görünümü, destekleyici, güven duygunuzu yükseltici ve sizi rahatlatıcı bir enerjidir. Hedefinizi bilirsiniz. Sorumluluk sahibi ve güvenilir bir kişi olarak takdir edilirsiniz. Bu size haz verir, mutlu eder, rahatlatır.

news-item-cover
Kova
21 Ocak - 18 Şubat
Sevgili Kovalar Saat 00:47 Ay-Uranüs görünümü, karar vermeden önce etraflıca düşünmenin önemini vurguluyor. Özellikle maddi konularda. Güvenceli olup olmadığına bakalım. Yarar-zarar hesabımızı iyi yapalım. Evinizde bazı değişimler yapmayı veya taşınmayı düşünebilirsiniz. Bunları gözden geçirelim. Saat 07:26 Ay-Satürn görünümü, sorunlardan uzak kalma arzumuzun göstergesidir. Bize bir şeylerin hatırlatılması veya bazı konuların tekrar gündeme gelmesi canımızı sıkar. Fakat bunlarla yüzleşmemiz gerektiğinin farkına varırız.

news-item-cover
Balık
19 Şubat - 20 Mart
Sevgili Balıklar, Saat 00:47 Ay-Uranüs görünümü, hem sezgilerinizi güçlendiriyor hem de maddi-manevi anlamda size güven sunuyor. Kendinizi gayet iyi hissedersiniz. Değişiklik, yenilikler hoşunuza gider. Saat 07:26 Ay-Satürn görünümü, sabır ve kararlılıkla her zorluğun üstesinden gelmenizi sağlar. Güvenilir oluşunuz, başkalarının gözünde sizi yüceltir. Ne istediğinizi bilirsiniz ve ona göre kararlar verirsiniz.