GÜNEŞ TUTULMASI SONRASI BURÇLAR

GÜNEŞ TUTULMASI SONRASI BURÇLAR

Astroloji -


KOÇ

Sahnenin önünde parlama zamanınız geldi. Kendinizi gösterebileceğiniz ve rahatlıkla ifade edebileceğiniz yaratıcılığınız ve girişkenliğinizi kullanacağınız özel bir tutulma. Aşk hayatınıza dair romantik gelişmeler meydana gelirken. Heyecanlarınızı kontrol edemeyebilirsiniz. Aşkta risk almanız kaçınılmaz olabilir. “Her şeye rağmen bu heyecana değer” arzusuyla yola koyulabilirsiniz. Evli olan koçlar için çocuk planlarının pekiştiği ve gündeme geldiği bir süreç olacaktır. Kariyerinizde büyük başarılar sizi 6 aylık süreçte bekliyor olacak


BOĞA

Ev, aile ve yuva yerleşimlerinizle ilgili önemli konular meydana gelebilir. Evinizin tadilatı yenilenmesi gereken bazı konular gündemde olacak gibi duruyor. Yer değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Gayrimenkul ve miras konularında önemli değişiklikler ve gelişmeleri değerlendirebilişinizsek ve sevgi anlamında beklediğiniz değer duygusu size git gide yaklaşıyor. Beklentilerinizi tam azaltmışken sevgi anlamında hissettiklerinizden korkmayın.


İKİZLER

Yakın çevre iletişimleriniz hız kazanıyor. Kardeşlerinizin ve yakın çevrenizin hayatında oluşan gelişmeler sizleri de olumlu bir şekilde etkileyebilir. Sevindirici ve sürpriz gelişmelerle kendinizi çok mutlu hissedebileceğiniz bir sürece adım atabilirsiniz. Eğitim ve seyahatler konularında beklediğiniz gelişmeler yakınlarınızda olacak. İlişkilerinizde önemli yenilenmeler yakalayacaksınız. Bilinç düzeyinizdeki farkındalık mutlu olmanız adına size çok şey katacaktır.


ASLAN

Hayatınızla ilgili ciddi bir dönemeçten geçiyor olacaksınız. Bu tarihten sonra olan gelişmeler hayatınızı önemli ölçüde değiştirip dönüştürecek ve sizleri geleceğe taşıyan kadersel olaylar içerisine çekecektir. İzinde kaçınılmaz olanla işbirliği içerisinde olmanız gerekmektedir. Bu sizi korkutmasın. Bugüne kadar kartları doğru oynadıysanız başarı ve huzur artık sizindir. Evlenme kararı verebilirisiniz. İlişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyebilir ve sorumluluklarınızı gerçekleştirmek adına planlar yapabilirsiniz.


AKREP

Kariyerinizle ilgili önemli gelişmeler meydana gelebilir. İş değiştirebilirsiniz. Üstlerinizin sizinle ilgili görüşlerini ve kanaatlerini öğrenebilirsiniz. Bu sizin geleceğinizi şekillendirmeniz açısından da yardımcı olabilecektir. Aynı zamanda kariyeriniz ya da çalışma prensiplerinizi ihmal ediyorsanız ve bununla ilgili gerekli motivasyonunuz düşük ise artık harekete geçme zamanı gelmiştir. Yeni projeler ve yeni oluşumlar içerisinde olmalısınız. Alışılmışın dışına çıkmanızı tavsiye edebiliriz.


BAŞAK

Ruhunuzu arındıracağınız özel zamanlar içerisine giriyorsunuz. Kişisel gelişiminize katkıda bulunacak bazı konular ve deneyimler yaşayabilirsiniz. Kendinizi ruhsal çalışmalara adayabilirsiniz. Gizli ve spritüel konular bu dönemde daha fazla ilginizi çekebilir. Bir kaç yıldır yaşadığınız haksızlıkları ya da acımasızlıkları artık bir sindirme, anlama ve fark etme dönemi diyebiliriz. Tabi ki en güzeli ise siz anlamaya başladıkça karşılaştığınız ilahi düzenin adaleti olacaktır zaman hayat bakış açınız daha fazla anlam kazanacaktır.

TERAZİ

Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde önemli değişimler meydana gelebilir. Önemli bir projeniz için başlangıç çanlarını çalabilirsiniz. Bir dileğiniz ve arzunuz gerçekleşebilir. Eş veya partner ortaklıklarınızda bugüne kadar alamadığınız alacağınızı alabilirsiniz. Finansal bir düzen içerisine girmeniz an meselesi. Bunun için daha kararlı ve artık öngörülerinize güvenen bir tavır içerisinde olmanızda fayda var.


YAY

Hayata yeni bir anlam kazandıran bakış açıları kazanabilirsiniz. Kişiliğinizde ve kişisel görüşlerinizde önemli değişiklikler ve yeni başlangıçlar görülebilir. Yükseköğrenim ve seyahatler alanında geleceğinizi ilgilendiren önemli kararlar alabilirsiniz. Taşınmak yurt dışına yerleşmek uluslararası ticaret gibi konularda bazı projelerinizi gerçekleştirmek için başlama tuşuna basabilirsiniz. Projelerinizi hayata geçirmek için uygun zaman. Aşk ve ilişkilerde artık ciddi kararlar içerisine girmeniz gerekmektedir.


KOVA

Evlilikler ve ortaklıklar, açık düşmanlıklar konuları gündeminizde olabilir. Sorunlu giden bir evlilikte artık boşanma kararı alınabilir. Hayatında bir ilişkisi olmayan bekâr kovalar önemli bir ilişkiyi başlatabilirler. Ya da hızlı bir evlilik kararı gerçekleştirebilirler. Hayatınıza girecek olan yeni insanlara uzun vadede şans verebilirsiniz. Kardeşlerin sorumlulukları sizi biraz yorabilir.


BALIK

Ofis ortamınız değişebilir. Çalışma arkadaşlarınızda bazı değişimler meydana gelebilir. Çalışma şartlarınız değişebilir. Gündelik rutinlerinizle daha çok ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Seyahatler size oldukça iyi gelecek. Kendinizi ve fikirlerinizi yenilemek adına güzel fırsatlar sunacaktır. Taşınma yer değişikliği gibi konular söz konusu olabilir. Anne ,baba ve yakın çevre akrabalarınızla iletişim problemlerinize daha dikkatli olun.


OĞLAK

Finansal anlamda güç kazanacağınız önemli bir tutulma. Yeni projelerin başlangıçlarını bütçelemeniz gerekebilir. Gelirlerinizde artışlar meydana gelebilir. Finansal hukuki süreçlerinizde önemli şanslar ve fırsatlar söz konusu. Partnerinize gerekli özen ve değeri hissettirmeniz gerekmektedir. Alışılmış davranış ve düşünce kalıplarını artık terk etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz.


YENGEÇ

Maddi ve finansal konularsa sürpriz değişiklikler meydana gelecek. Bu zamana kadar yürütmüş olduğunuz projelerden beklentilerinizin tam karşılığını maddi anlamda alamamış olabilirsiniz. Ya da borç ödemek zorunda kaldığınız için maddi dengeleriniz oluşturamamış olabilirsiniz. İşte bu tutulmadan sonra bütçenizi planlayabileceğiniz gelişmelerle karşılaşabileceksiniz. Maddi sorunlarınızı giderebilecek haberler kapıda.


Videolar


  • Emir Radyo Ritim'de
    Emir Radyo Ritim'de
  • KUSUM AYDIN MASTER agresif
    KUSUM AYDIN MASTER agresif
  • Ebru Polat'ın Radyo Ritim ve Vialand ziyareti - www.seninritmin.com -
    Ebru Polat'ın Radyo Ritim ve Vialand ziyareti - www.seninritmin.com -

Burçlar

news-item-cover
Koç
21 Mart - 20 Nisan
Bugün Güneş Koç burcuna geçiyor. 20 Nisan’a kadar çok güzel etkiler alıyor olacaksınız. Güneş hayatta nerede desteğe ihtiyacınız varsa size güç verecek. Tabii ki bu dönem sizler için de doğum günlerinizi kutlama vakti olacak. Baharın gelmesiyle sizin de enerjiniz yükselmeye başlıyor. 00:58-04:27 arasında Ay boşlukta ilerliyor. Sonrasında ise Ay Terazi burcuna geçiyor. Bugün 0 derece Terazi burcundaki dolunay ilişki ve evlilik konularında size gergin bir zaman dilimi yaşatabilir. Özellikle bu tarih yakınlarında partnerinizle aranızda anlaşmazlıklar olabilir. Fakat agresif davranırsanız, bu dolunay ilişkinizi yıpratacak gelişmelere neden olabilir. Tam aksine yapıcı bir tavır sergiler, ani çıkışlar yapmazsanız göreceksiniz ki ilişkiniz güçlenerek devam edecektir. Ortaklıkla yürüttüğünüz işiniz varsa aynı durumu ortağınızla da yaşayabilirsiniz. Dolunay hakkındaki detaylı yazı için tıklayınız.

news-item-cover
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
Erken saatlerde Güneş Koç burcuna geçiyor. 20 Nisan’a kadar sağlık durumunuzun iyiye gittiğini görebilirsiniz. Psikolojik olarak da rahatlıyorsunuz. Artık geçmişi tamamen silip, önünüze bakıyorsunuz. Ay, 00:58-04:27 arasında boşlukta olacak. Devamında ise Terazi burcunda geçiş yapacak. 0 derece Terazi burcunda oluşacak dolunay sağlığınızda negatif durumlara sebep olabilir. Kendinizi ihmal ettikçe sağlık probleminizin ilerlediğini görebilirsiniz. Güneş’in sağlığınıza destek verdiği bu dönemde kendinizi ihmal etmeyin. Ofis ortamında da gergin zamanlar yaşayabilirsiniz. Çalıştığınız kişilerle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa ona da dikkat etmelisiniz. Dolunayın olumlu tarafını kullanmak isterseniz öncelikle sağlığınızda ufak bir sorun olsa bile doktora gözükmelisiniz. Ofiste ilk tepkiyi siz vererek herkesin sözcüsü olmayın. Biraz kendinizi geri planda tutmaya özen gösterin. Dolunayla ilgili yazıyı okumak için tıklayabilirsiniz.

news-item-cover
İkizler
21 Mayıs - 20 Haziran
Günün başında Güneş Koç burcuna geçiyor. 20 Nisan’a kadar şanslı bir dönemde olacaksınız. Sosyal yönünüz ortaya çıkacak. Dostlarınızla daha çok vakit geçirebilirsiniz. Bulunduğunuz çevrede insanlar sizden bahsediyor olabilir. Saat 00:58-04:27 aralığında Ay boşlukta olacak. 04:27 itibariyle de Terazi burcunda hareketini devam ettirecek. 0 derece Terazi burcunda oluşacak dolunay aşk hayatınızda gergin olmanıza neden olabilir. Partnerinizle aranızda sorunlar olabilir. İki taraf da birbirinin kalbini kırabilir. Sakin olmanızda fayda var. Aynı şekilde çocuğunuzla ilgili konularda da sert bir tavır takınabilirsiniz. Biraz daha sevginizi görmeye ihtiyacı olabilir. Sizlerin ilişki ve evlilik evinde Jüpiter olduğunu göz önüne alırsak bu dolunayda tepkilerinizde dikkatli olursanız aşk hayatınızda şanslı olabileceğiniz zamanlara şahit olabilirsiniz. Ayrıntılı yazıyı okumak için tıklayabilirsiniz.

news-item-cover
Yengeç
21 Haziran - 22 Temmuz
Günün hemen başlangıcında Güneş Koç burcuna geçiyor. 20 Nisan’a kadar kariyer hayatınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yöneticinizin sizi takdir ettiği, daha yüksek mevkilere ulaşabileceğiniz günler yaşayabilirsiniz. Saat 00:58-04:27 arası boşlukta ilerleyen Ay, sonra Terazi burcuna geçiyor. Bugün 0 derece Terazi burcunda oluşacak dolunay ailevi konularda agresif bir tutum takınabileceğinizi gösteriyor. İstemeden ailenize karşı sesinizi yükseltebilirsiniz. Söyledikleriniz aile bireylerini derinden yaralayabilir. Aile bireylerinden birinin sağlık problemi için destek olmanız gerekebilir. Eğer bu konuyu olumluya çevirmek istiyorsanız aile içindeki sorunu büyütmek yerine siz arabulucu olun. Karmaşık hale getirmek için değil de çözüm odaklı olduğunuzda sizin sayenizde herkesin yüzü gülecektir. Evinizin içinde riskli işlerden kaçının. Ufak kazalar oluşabilir. Dolunay hakkındaki yazıyı okumak için tıklayınız.

news-item-cover
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Güneş bugün Koç burcuna geçiyor. 20 Nisan’a kadar akademik hayatınızda, yurt dışı bağlantılı işlerinizde kalıcı adımlar atmak için harekete geçebilirsiniz. En güzeli ise bu dönem iyimser bir yapıda olacaksınız. Beklediğiniz güzel haberleri alabilirsiniz. 00:58-04:27 arası Ay boşlukta ilerliyor olacak. Sonra hareketini Terazi burcunda sürdürecek. 0 derece Terazi burcunda oluşacak dolunay esnasında Merkür’ün hala retro olduğunu düşünürsek elektronik aletlerinize dikkat etmelisiniz. İletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Özellikle insan iletişimine dayalı mesleklerde çalışıyorsanız iş ortamında söyledikleriniz yanlış anlaşılabilir. Attığınız mailler veya mesajlar ulaşmamış olabilir. Kardeşinizle, akrabalarınızla ilgili gerginlikler yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda zor bir gün olabilir. Aksine hangi konuda negatif etki alırsanız alın ani çıkışlar yapmak yerine sakin ve uyumlu davranırsanız olayların pozitife döneceğini göreceksiniz. Detaylı yazıyı okumak için tıklayabilirsiniz.

news-item-cover
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Güneş günün ilk saatlerinde Koç burcuna geçiyor. 20 Nisan’a kadar maddi durumunuzda güçleneceğiniz bir dönem olacak. Elinize beklediğinizden daha fazla para geçebilir. Bunu borçlarınızı kapatmak için kullanabilirsiniz. Miras konusu varsa lehinize durumlar gelişebilir. Ay 00:58-04:27 saatlerinde boşlukta olacak. 04:27’de de Terazi burcuna geçecek. 0 derece Terazi burcunda oluşacak dolunay tam da ekonomik olarak güçlenmeye başlamışken bir uyarıyla geliyor. Eğer düşünmeden bir anda para harcarsanız elinize geçecek paralar da bir anda gidebilir. İnternet üzerinden para işlemleri yaparken dikkatli olun. Maddi yaralar alabilirsiniz. Fakat karşınıza çıkan maddi problem ne olursa olsun aceleyle karar vermediğiniz sürece mantığınızla işin içinden çıkacağınızı göreceksiniz. Hatta paranızı daha fazla arttırabilirsiniz. Dolunay hakkındaki yazı için tıklayabilirsiniz.

news-item-cover
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Bugünün ilk saatlerinde Güneş Koç burcuna geçiyor. 20 Nisan’a kadar ilişki ve evlilik konularınızda partnerinizle birbirinize daha bağlı olduğunuz bir dönemde olacaksınız. Sevginizin arttığı, birbirinize daha fazla vakit ayırdığınız bir süreç sizleri bekliyor. İlişkisinde sorun olanlar problemlerini çözerek yola devam edebilirler. 00:58-04:27 arası boşlukta olan Ay, 04:27’de Terazi burcuna geçiş yapıyor olacak. 0 derece Terazi burcunda oluşacak dolunayda özellikle sizler dikkatli olmalısınız. Hayatınızın her konusunda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Neden yokken bile kendinizi agresif hissedebilirsiniz. Tepkilerinizi frenlemeye çalışın. Sevdiğiniz kişiye karşı verdiğiniz tepkiler duygusal olarak yaralayabilir. Karşınıza çıkan aksilik her ne olursa olsun sakin kalarak mücadele ettiğinizde güzel sonuçlar elde edeceğinizi unutmayın. İlişkinizde de aynı şekilde sakin kalırsanız daha da mutlu olacaksınızdır. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak istiyorsanız dolunay gününü tercih etmeseniz iyi olur. Ayrıntılı dolunay yazısı için tıklayınız.

news-item-cover
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Güneş’in Koç burcuna geçtiği bir güne uyanıyorsunuz. 20 Nisan’a kadar sağlığınızda güçlü bir dönem sizleri bekliyor. Kendinizi enerjik hissedebilirsiniz. İş ortamınızda yönetici pozisyonuna yükselebilirsiniz. Beraber çalıştığınız ekiple güzel başarılara imza atabilirsiniz. Bugün Ay 00:58-04:27 aralığında boşlukta ilerleyecek. Bu saat sonrasında ise Terazi burcuna geçecek. 0 derece Terazi burcunda oluşacak dolunayda riskli işlerden sakınmalısınız. Psikolojik olarak depresif hissedebilirsiniz. Geçmişteki yaşadıklarınız bir bir aklınıza gelebilir. Bu anıları hatırlamak duygusal olarak yaralayabilir. Artık korkularınızı, çekincelerinizi geride bırakmanız gerekiyor. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekiyor. Etmediğiniz takdirde vaktinizi hastanelerde harcayabilirsiniz. Dolunayı olumluya çevirmek istiyorsanız ilk olarak geçmişi artık hatırlamaktan vazgeçin. İkincil olarak da Güneş size sağlığınızda güç verirken bu dolunayda vücudunuz size bir sinyal veriyorsa doktora başvurmanız ciddi bir sorun oluşmadan hayatınıza devam etmenizi sağlayabilir. Dolunay yazısının detayları için tıklayabilirsiniz.

news-item-cover
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Sabahın ilk saatlerinde Güneş Koç burcuna geçiyor. 20 Nisan’a kadar şansınızın açıldığı bir döneme giriyorsunuz. Yalnızsanız yeni bir aşk hayatınıza girebilir. Çocuğunuz varsa onun hayırlı haberlerini alabilirsiniz. Yeni bir hobiye merak salabilirsiniz. Ay’ın 00:58-04:27 aralığında boşlukta ilerleyeceği bir gündesiniz. Bu zaman diliminin devamında Terazi burcuna geçen Ay, Güneş ile karşıtlığını kesinleştirdiğinde dolunay meydana getiriyor. 0 derece Terazi burcunda oluşacak dolunayda bulunduğunuz çevredeki insanların negatif düşünceleri sizi agresif yapabilir. Şansınızın açık olduğu bir günde olmanıza rağmen sanki insanlar size sorun yaratmak için üstünüze geliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Verdiğiniz tepkilerle de eleştiriler alabilirsiniz. Dostlarınızla aranızda gerginlik yaşayabilirsiniz. Herkesin gergin olabileceği bir günde olduğunuzu unutmadan, sakince olaylara yaklaşmalısınız. Göreceksiniz ki o bulunduğunuz çevredeki insanlar artık sizi takdir etmeye başlayacaktır. Detaylı yazıya erişmek için tıklayınız.

news-item-cover
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Güneş’in Koç burcuna geçtiği bir güne merhaba diyorsunuz. 20 Nisan’a kadar ailenize daha çok vakit ayırmanız gereken bir dönemde olabilirsiniz. Yeni bir eve taşınabilirsiniz. Aileniz ve ev yaşamınız bu dönemde ilk sırada olacaktır. 00:58-04:27 arası boşlukta hareketini sürdüren Ay, 04:27’de Terazi burcuna geçiyor. 0 derece Terazi burcunda oluşacak dolunayda kariyerinizde gergin anlar yaşayabilirsiniz. Yöneticinizle ciddi anlamda ters düşeceğiniz konular olabilir. Ani vereceğiniz tepkiler sonradan başınıza iş açabilir. Merkür’ün de hala retro olduğunu baz alırsak, yeni bir iş başvurusu iyi bir fikir olmayabilir. Eğer geçmiş başvurunuzdan telefon gelirse o görüşme olumlu geçecektir. Kısacası iş hayatında sakin kalırsanız bu etkilerde gerçekleşmeyecektir. Çalışmıyorsanız sizler de gelecekte yapmak istediklerinize dair karamsar olabilirsiniz. Hiç yapamayacakmış gibi düşünmek yerine size engel olan şeyleri hayatınızdan ayıklayıp özlediğiniz yaşamı sürebilirsiniz. Ayrıntılı dolunay yazısına erişmek için tıklayabilirsiniz.

news-item-cover
Kova
21 Ocak - 18 Şubat
Güneş erken saatlerde Koç burcuna geçiyor. 20 Nisan’a kadar eğitim hayatınızda kendinizi kanıtladığınız bir dönemde olabilirsiniz. İş ilişkilerinizde de iletişim yeteneğiniz sayesinde yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. 00:58-04:27 aralığında Ay boşlukta kalacak. Devamında da Terazi burcuna geçen Ay, hemen sonrasında dolunay meydana getirecek. 0 derece Terazi burcunda oluşacak dolunayda seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Her şeyi yanınızda bulundurduğunuzdan emin olun. Rötarlar yaşayabilirsiniz. Aracı siz kullanıyorsanız agresif hareketler yaparak risk almamalısınız. Akademik hayatınızda elinizde olmayan stresli zamanlar yaşayabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa her şeyi iki kere kontrol edin. Tabii ki bu gergin enerjiyi yine siz düzeltebilirsiniz. İyimser enerjiler aldığınız bir günde de olacaksınız. Her şeyin kötüsüne odaklanırsanız en küçük şeyi bile aksi gidiyormuş gibi görürsünüz. İşin sırrı pozitif bakabilmek olacak sizler için. Dolunayın detaylı analizini okumak için tıklayınız.

news-item-cover
Balık
19 Şubat - 20 Mart
21 Mart tarihinde Güneş Koç burcuna geçiyor. 20 Nisan’a kadar gelirinizde artışlar yaşayabilirsiniz. Maaşınız veya alacağınız primler artabilir. Merkür retrosu bittikten sonra yeni yatırımlar da yapabilirsiniz. Ay bugün 00:58-04:27 saatlerinde boşlukta hareketini sürdürecek. Terazi burcuna geçmesiyle beraber dolunay meydana gelecek. Gelirinizde güzellikler yaşayacak bir dönemdeyken 0 derece Terazi burcunda oluşacak dolunayda maddi konularınıza dikkat etmelisiniz. Beklenmedik bir borç karşınıza çıkabilir. Unuttuğunuz veya haberinizin olmadığı bir tutar karşınıza gelebilir. Miras konunuz varsa sizden bir şey saklanmadığından emin olun. Ciddi bir rahatsızlığınız varsa ameliyat konusu gündeme gelebilir. Eğer ki kendinize dikkat ederseniz sağlığınız tam tersine daha iyiye gidebilir. Maddi konularda da hemen sorumluluk almayın. Borç para sizin yüzünüzden oluşmadıysa kendinizi yıpratmak yerine o kişiye bu sorumluluğu verin. Dolunay hakkındaki detaylı yazıya erişmek için tıklayınız.