David Bechkam heykelli kamera şakası kurbanı oldu

David Bechkam heykelli kamera şakası kurbanı oldu

Magazin World

Eski futbolcu David Beckham, Late Late Show programının sunucusu, komedyen James Corden’ın kamera şakası karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. 

Beckham’ın bir dönem top koşturduğu Los Angeles Galaxy’nin maçlarını oynadığı stadyum Dignity Health Sports Park’a David Beckham heykeli yapacağını öğrenen James Corden, yıldız ismi şaşırtacak bir şaka hazırladı.

Heykelin sahtesini yaptıran James Corden, David Beckham’a aslında hiç de benzemeyen bir heykel hazırlattı.

James Corden, düzenlediği sahte açılışta David Beckham ile heykelini buluşturdu.

Açılış anını videoya aldıran komedyen, Beckham’ı sahne arkasından izledi.

Heykelin açılışını heyecanla bekleyen Beckham, üzerindeki örtü açılınca gördüğü heykel karşısına büyük bir şok yaşadı. Şaşkınlığını gizlemeye çalışan Beckham, yüzündeki memnuniyetsiz ifadeye rağmen, duygularını yansıtmamaya çalışarak heykeli alkışladı.

Heykelin kendisine hiç benzememesinden dolayı mutsuz olduğu görülen Beckham bir süre konuşamadı bile.

Beckham kendisine benzemeyen heykeli gördüğünde “Bu heykelle ilgili tek güzel şey saçı sanırım” yorumunu yaptı. Heykeldeki halinin elastik oyuncak Stretch Armstrong’a benzediğini söyleyen Beckham, “Çocuklarım bunu görürse ağlayacak” diye konuştu.

Heykeli beğenmediği her halinden belli olan ancak bunu nasıl açıklayacağını bir türlü bilemeyen ve daha sonra olayın şakadan ibaret olduğunu öğrenen Beckham, kendisine yapılan şaka videosunu sosyal medya hesabından “Arkadaşına asla güvenme” notuyla paylaştı.

Videolar


 • omur gedik master
  omur gedik master
 • The Land Of Legends DOLPHIN SWIM
  The Land Of Legends DOLPHIN SWIM
 • Evlilik teklifi bu kadar mı güzel olur..
  Evlilik teklifi bu kadar mı güzel olur..
 • SONER ARICA Burcu İle Acı Kahve'ye Konuk Oldu!
  SONER ARICA Burcu İle Acı Kahve'ye Konuk Oldu!

Burçlar

news-item-cover
Koç
Günün tamamında Ay, hareketine sizlerin burcunda devam ediyor. Günün genelinde güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Dış görünüşünüzde uzun zamandır ertelediğiniz değişimleri yapmak isteyebilirsiniz. Kendinize vakit ayırmak her şeyden iyi gelecektir.

news-item-cover
Boğa
Günün genelinde Ay, seyrine Koç burcunda devam ediyor. Sizler için düne oranla daha net bir gün olacaktır. Kafanızı kurcalayan olaylar ya da kişiler sizi rahat bırakıyor olacaklar.

news-item-cover
İkizler
Ay, bugün hareketine Koç burcunda devam ediyor. Enerjinizin yüksek olduğu bir gün daha geçireceksiniz. Tutkunun hakim olduğu bir zaman dilimindesiniz.

news-item-cover
Yengeç
Günün bütününde Ay, Koç burcundaki seyrini sürdürüyor. Yöneticinizle birlikte yoğun bir süreçten geçebilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki hırslı yapınız sayesinde başarılara imza atabilirsiniz.

news-item-cover
Aslan
Ay, tüm gün Koç burcundaki seyrini sürdürüyor. Seyahatlere çıkma planları yapmayı düşünebilirsiniz. Uzun zamandır verdiğiniz iş konusundaki çabalar sizleri yormuş olabilir.

news-item-cover
Başak
Ay, günün bütününde Koç burcunda ilerlemesini sürdürüyor. Günün çoğunluğunda enerjinizi maddi meselelerinize ayırabilirsiniz. Borçlarınızı, kredilerinizi kapatmak için bankalarda vakit geçirebilirsiniz.

news-item-cover
Terazi
Ay’ın Koç burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Evlilik ve ilişki hayatınızın öne çıkacağı bir gündesiniz. Karşı tarafın sizi mutlu edeceği bir gündüz geçirebilirsiniz.

news-item-cover
Akrep
Ay, gün boyunca Koç burcundaki seyrini sürdürüyor. Sizler bugün ofis ortamında başarılarınızla kendinizden söz ettirebilirsiniz. Sadece hırslarınızın kurbanı olmamaya dikkat edin.

news-item-cover
Yay
Ay’ın Koç burcunda ilerlediği bir güne adım atıyorsunuz. Bugün bu haftanın en şanslı gününü yaşıyor olabilirsiniz. Bu şans her konuda olabileceği gibi aşk hayatında da sizleri bulacaktır.

news-item-cover
Oğlak
Ay, günün genelinde Koç burcunda hareket ediyor. İş hayatınızın stresi bir yana dursun bugün huzura ihtiyacım var diyerek her şeyi kenara bırakıp ailenizle akşam vakit geçirebilirsiniz.

news-item-cover
Kova
Tüm gün Ay, Koç burcundaki seyrine devam ediyor. Sizler için hızı yüksek bir gün olabilir. İş hayatında toplantılarınız, görüşmeleriniz arka arkaya gelebilir. Eğitimde ise herkesi geçeceğiniz sonuçlar elde edebilirsiniz.

news-item-cover
Balık
Gün boyunca Ay, hareketine Koç burcunda devam ediyor. Güne parayla ilgili güzel haberler alarak başlayabilirsiniz. Yatırımlar yapmak için bugün avantajlı bir gündesiniz.