Uyuyakalan Jessica Biel’i, eşi Justin Timberlake sosyal medyada ifşa etti

Uyuyakalan Jessica Biel’i, eşi Justin Timberlake sosyal medyada ifşa etti

Magazin World

Seyirciler onun günlük hayatında nasıl olduğunu hayal edemese de Hollywood’un en beğenilen kadınlarından biri olan Jessica Biel de zaman zaman şekerleme yapabilir. 


Şarkıcı Justin Timberlake ile evli olan ve üç yaşındaki Silas’ın annesi Jessica Biel, şekerleme yaparken eşi tarafından sosyal medyada ifşa edildi.

Eşi Timberlake’in 39’uncu doğum gününü kutlamak için dışarı çıkan Biel, kutlamaya giderken yorgunluğuna yenik düştü.

Timberlake de karısının uyuyakalan halini videoya alarak sosyal medyada paylaştı.

Videoda, Timberlake kendisi için doğum günü şarkısı söylerken görülüyor. Kamera açısını değiştirdiğinde ise karısını şekerleme yaparken gösteriyor.

Timberlake sesini daha da yükseltince Biel uyanıyor ve “Büyük geceye hazırlanıyordum. Sadece hazırlanıyordum” diyor.

Videoya sosyal medyadan pek çok yorum yağarken, pek çok kullanıcı, “O bir anne ve uyumasına izin ver” benzeri yorumlar yazdı.

Justin Timberlake ile Jessica Biel, 2007 yılından bu yana birlikte.

2011 yılında nişanlanan çift, aynı yıl İtalya’da evlendi ve 2015 yılında Silas Randall adını verdikleri oğulları dünyaya geldi.

Videolar


 • IDO kisa teaser
  IDO kisa teaser
 • Faruk K
  Faruk K
 • Cem Kılıç Radyo Ritim'e konuk oluyor!
  Cem Kılıç Radyo Ritim'e konuk oluyor!
 • Seninritmin World
  Seninritmin World

Burçlar

news-item-cover
Koç
Günün tamamında Ay, Oğlak burcundaki seyrine devam ediyor. Gündüz saatlerinde aktifleşen Ay ve Venüs karşıtlığı kariyer hayatınızda stresli zamanlara neden olabilir.

news-item-cover
Boğa
Gün boyunca Ay, hareketine Oğlak burcunda devam ediyor. Sabah Ay'ın Venüs ile yaptığı karşıtlık nedeniyle iyimser yapınız sebepsiz yere karamsar bir ruh haline dönüşebilir. Buna gönül ilişkinizde kafanıza taktıklarınız da neden olabilir.

news-item-cover
İkizler
Tüm gün Ay, Oğlak burcunda hareket ediyor. Ay ve Venüs arasında oluşan karşıtlık nedeniyle bugün yeni bir borçla karşı karşıya kalabilirsiniz. Buna eşinizin harcamaları da neden olmuş olabilir.

news-item-cover
Yengeç
Ay, tüm gün hareketine Oğlak burcunda devam ediyor. Sabah oluşan Ay-Venüs karşıtlığı nedeniyle eşinizle, sevgilinizle ciddi anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Size söyledikleri kalbinizi bu sefer kırabilir.

news-item-cover
Aslan
Ay'ın Oğlak burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Sabah ortaya çıkan Ay-Venüs karşıtlığı nedeniyle ofis ortamında gerginlikler yaşayabilirsiniz. Maddi beklentilerinizin altında bir gelirle karşılaşabilirsiniz.

news-item-cover
Başak
Ay, bugün de hareketini Oğlak burcunda sürdürüyor. Ay ve Venüs arasındaki karşıtlık nedeniyle sabah saatlerinde aşk hayatınızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Beklemediğiniz davranışlar hayal kırıklıkları yaşatabilir.

news-item-cover
Terazi
Ay'ın Oğlak burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Sabah Ay'ın Venüs ile oluşturduğu karşıtlık nedeniyle aile içerisinde kırgınlıklar yaşayabilirsiniz.

news-item-cover
Akrep
Ay, bütün gün Oğlak burcunda hareketini sürdürüyor. Erken saatlerde gerçekleşen Ay-Venüs karşıtlığı nedeniyle çevrenizde iletişim kurarken istemeden kalp kırabilirsiniz.

news-item-cover
Yay
Günün genelinde Ay, Oğlak burcunda hareket ediyor. Sabah Ay'ın Venüs ile kurduğu karşıtlık nedeniyle beklediğiniz paraların elinize ulaşmaması gergin hissetmenize neden olabilir.

news-item-cover
Oğlak
Tüm gün boyunca Ay, sizlerin burcunda hareket ediyor. Gündüz oluşan Ay-Venüs karşıtlığı nedeniyle sevdiğinize karşı tepkili olabilirsiniz. Kendinizde değişimler yapmak için olumlu bir zaman olmayabilir.

news-item-cover
Kova
Ay'ın Oğlak burcunda ilerlemesini sürdürdüğü bir güne başlıyorsunuz. Ay-Venüs karşıtlığının yaşandığı sabah saatlerinde geçmiş ilişkinizle ilgili bir durum canınızı sıkabilir.

news-item-cover
Balık
Günün bütününde Ay, Oğlak burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde oluşan Ay ve Venüs karşıtlığı nedeniyle aşk hayatınızda gergin bir gün geçirebilirsiniz.