44.PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

44.PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Magazin -

 


44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde televizyon ve müzik dünyasının önemli isimleri bir araya geldi. Sunuculuğunu Cem Davran ve Ayça Ayşin Turan üstlendiği muhteşem gecede bu yıl 32 dalda ödül verildi. 


44. Pantene Altın Kelebek ödül törenine Ajda Pekkan ve Mahmut Orhan'ın müthiş performansı damga vurdu. 

İşte 44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'ni kazananlar


RISING STAR 

"Rising Star" ödülleri Miray Daner, Melisa Şenolsun ve Hazal Filiz Küçükköse'nin oldu. Genç yıldızlar ödüllerini Neslihan Atagül Doğulu'nun elinden aldı. 


EN İYİ SENARİST

En iyi senarist' ödülü, Kanal D'de yayınlanan 'Vatanım Sensin' dizisi ile Nuran Evren Şit'in oldu. Nuran Evren Şit'e ödülünü ünlü yönetmen Osman Sınav verdi. 


EN İYİ ÇOCUK OYUNCU 

'Anne' dizisindeki rolüyle Beren Gökyıldız ödülün sahibi oldu. 


EN İYİ FANTEZİ-HALK MÜZİĞİ KADIN SANATÇI

Ebru Yaşar ödülün sahibi oldu. 


EN İYİ FANTEZİ-HALK MÜZİĞİ ERKEK SANATÇI 

Ödülün sahibi Koray Avcı oldu. 


EN İYİ SPOR PROGRAMI 

En iyi spor programı ödülü Stadyum'a gitti.Ödülü Ersin Düzen aldı. 


EN İYİ KLİP 

En iyi klip ödülü Ya bu işler ne Mabel Matiz Anıl Can'a gitti. 


EN İYİ DİZİ En iyi dizi ödülü Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Vatanım Sensin'e gitti. Ödülü dizinin yapımcısı Onur Güvenatam aldı. 


YILIN ŞARKISI 

Yılın şarkısı 'Beni çok sev- Tarkan!' 

Ödülü Günay Çoban ve Serkan İzzet Özdoğan aldı


EN İYİ POP MÜZİK ERKEK SANATÇISI  

En iyi pop müzik erkek sanatçısı ödülü Tarkan'a gitti. Tarkan'a ödülünü Cem Yılmaz verdi. 


EN İYİ POP MÜZİK KADIN SANATÇISI 

En iyi kadın pop sanatçısı ödülü Sezen Aksu'ya gitti. Aksu'nun videolu mesajının ardından ödülü, Sezen Aksu adına Tarkan aldı. 


MUCİZE YARATANLAR ÖDÜLÜ 

Ödülün sahipleri Tuba Büyüküstün, Kenan İmirzalıoğlu, Songül Öden, Erkan Petekkaya, Cansu Dere, Engin Akyürek'in oldu. Kazananlar ödüllerini Vuslat Doğan Sabancı'nın elinden aldılar. 


EN İYİ KADIN SUNUCU 

En iyi kadın sunucu ödülü Evrim Akın - Çocuktan al haberi oldu. Akın ödülünü Merve Boluğur'un elinden aldı. 


EN İYİ ERKEK SUNUCU 

Ali İhsan Varol, en iyi erkek sunucu ödülüne layık görüldü. Ödülünü Selçuk Yöntem'in elinden aldı. 


EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ 

En iyi komedi dizisi ödülü Güldür Güldür Show'a gitti. 


EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU ÖDÜLÜ 

Hande Erçel- Aşk laftan anlamaz. 


EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU ÖDÜLÜ 

Çağlar Çorumlu- Güldür Güldür Show 


ALEYNA TİLKİ ÖDÜL TÖRENİNDE SAHNE ALDI 

İngilizce bir şarkıyla başlayıp daha sonra Allı Turnam şarkısı söyleyen Aleyna Tilki geceye damga vurdu. 

Aleyna Tilki'nin sahne koreografisinde adının geçtiği haberlere de yer verildi. Tilki, performansını 'Sen olsan bari' şarkısıyla sonlandırdı. 

EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN 

En iyi çıkış yapan ödülünü Aleyna Tilki aldı. 


AZERBAYCAN'IN EN PARLAK YILDIZI 

Ödülün sahibi Roya Ayxan oldu. 


EN İYİ DİZİ MÜZİĞİ ÖDÜLÜ 

En iyi dizi müziği ödülünün sahibi Söz- Atakan Ilgazdağ oldu. 


EN İYİ YÖNETMEN  

En iyi yönetmen ödülünü Yağız Alp Akaydın- Söz dizisi. Akaydın ödülü Osman Sınav'ın elinden aldı. 

EN İYİ KADIN HABER SUNUCUSU 
En iyi kadın haber sunucusu ödülünü Star TV'den Nazlı Çelik aldı. 


EN İYİ ERKEK HABER SUNUCUSU 

Fox TV'den Fatih Portakal ödülün sahibi oldu. 


EN İYİ HABER PROGRAMI 

CNN Türk'ten 5N1K- Cüneyt Özdemir ödüle layık görülen isim. 


EN İYİ GÜNDÜZ KUŞAĞI 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ödüle layık görüldü. 


EN İYİ YARIŞMA PROGRAMI 

TV8'de yayınlanan Survivor- Acun Ilıcalı ödülün sahibi oldu. 


EN İYİ PROJE ÖDÜLÜ 

En iyi proje ödülü Çeyrek Asır projesiyle Harun Koçak'ın oldu. Merhum sanatçının ödülünü babası Eşref Kolçak aldı. 


EN İYİ MÜZİK GRUBU 

En iyi müzik grubu ödülünün sahibi Athena oldu. 


EN İYİ KADIN OYUNCU ÖDÜLÜ 

​En iyi kadın oyuncu ödülüne İstanbullu Gelin dizisindeki rolüyle Aslı Enver layık görüldü 


EN İYİ ERKEK OYUNCU ÖDÜLÜ 

Ödülün sahibi Söz dizisindeki performansıyla Tolga Sarıtaş oldu.


EN İYİ DİZİ ÇİFTİ 

En iyi dizi çifti ödülünü KAlp Atışı dizisindeki rolleriyle Öykü Karayel ve Gökhan Alkan aldı. 


EN İYİ YOUTUBER-INSTAGRAMMER ÖDÜLÜ 

Ödülün sahibi Enes Batur oldu. Batur ödülünü Şeyma Subaşı'nın elinden aldı. 


Videolar


 • KUSUM AYDIN teaser
  KUSUM AYDIN teaser
 • Evlilik teklifi bu kadar mı güzel olur..
  Evlilik teklifi bu kadar mı güzel olur..
 • Radyo Ritim Live 103.8 Muzo
  Radyo Ritim Live 103.8 Muzo
 • radyoritim soner arica 1
  radyoritim soner arica 1

Burçlar

news-item-cover
Koç
21 Mart - 20 Nisan
Günün çoğunluğunda iyimser bir enerji hakim. Yöneticinizle konuşmak için ideal bir gün. Çözüm odaklı ve sizin tarafınıza olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Önemli iş görüşmeleriniz, toplantılarınız varsa güzel neticeler alabilirsiniz. Geleceğinize etki edecek net kararlar alabilirsiniz. Belki bu bir yatırım olur ya da hep sahip olmak istediğiniz şey için eyleme geçmek olabilir. 21:33 itibariyle Ay boşluğa giriyor. Bu saate kadar önemli işlerinizi halletmenizi tavsiye ederim.

news-item-cover
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
Bugün pozitif gelişmelere hazır olun. Sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. İyimser bir ruh halindesiniz. Eğitimleriniz, seyahatleriniz, yurt dışı bağlantılı işleriniz gündeminizde olabilir. Bu konularla ilgili başvuru yapmak için ideal bir gündesiniz. Ay, 21:33’te boşluğa giriyor. Bu saat itibariyle yeni bir şeye başlamayın. Astroloji, felsefe gibi evreni anlamaya yönelik konularla ilgili araştırmalar yapmak zihninize iyi gelecektir. Araştırmacı yönünüz devreye girecektir.

news-item-cover
İkizler
21 Mayıs - 20 Haziran
Günün genelinde kendinizi düşük enerjili hissedebilirsiniz. Melankolik bir ruh haline sahip olabilirsiniz. Sağlığınızda ufak problemler olabilir. Geçmişteki ilişkilerinizden biri tekrardan sizinle iletişim kurmak isteyebilir. Ay’ın boşlukta seyredeceği 21:33 saatinden sonra kişisel gelişim çalışmaları yapmanız bu düşük enerjili halinize iyi gelebilir. Ertesi gün Ay’ın sizin burcunuza geçeceği zamana kadar yeni bir eyleme geçmemenizi öneririm.

news-item-cover
Yengeç
21 Haziran - 22 Temmuz
Bulunduğunuz ortamda başarılarınızın konuşulacağı bir gün yaşayabilirsiniz. Şansınız bugün de açık, önemli projeler için eyleme geçebilirsiniz. Dostlarınızın desteğiyle sorun yaşadığınız konuları atlatabilirsiniz. Sosyal yardım kuruluşlarında görev alabilirsiniz. 21:33’te Ay boşluğa giriyor. Bu saatten sonra yapacağınız işlerde aksaklıklar yaşanabilir. Özellikle evlilik ve ilişki hayatınızda biraz sabretmelisiniz. Ertesi gün sorunlarınızı çözmek için harekete geçebilirsiniz.

news-item-cover
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
İşinizde yoğun ve tempolu bir gün sizleri bekliyor. Toplantılarınızı, önemli görüşmelerinizi yapmak için ideal bir gündesiniz. Olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Yöneticinizle konuşmak istiyorsanız bugünü tercih edin. Beklediğiniz yönde gelişmelerle yanından ayrılabilirsiniz. Ay’ın boşlukta ilerlemeye başlayacağı 21:33’ten sonra kariyerinizle ilgili görüşmeleri ve işleri yapmamanız iyi olacaktır. Başladığınız işi bitirmekte zorlanabilirsiniz. Gönderilen mesajlar ya da mailler havada kalabilir.

news-item-cover
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Güne başladığınızda aklınızda birçok plan olabilir. Seyahat, eğitim, yurt dışı ve hukuki konularınıza vakit ayırabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Beklediğiniz haberler varsa bugün olumlu gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Saatler 21:33 olduğunda Ay boşluğa girmiş olacak. Bu süreden sonra herhangi yeni bir plan ya da iş yapmayın. Özellikle internet üzerinden seyahat, yurt dışı ve eğitim başvurularınızı ertesi güne bırakın. İşlemleriniz askıda kalabilir.

news-item-cover
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Parayla ilgili işlemlerinizin gündemde olacağı bir gün sizleri bekliyor. Kendinizi garanti altına almak için yeni bir yatırım fikrine sıcak bakabilirsiniz. Fakat unutmayın ki yatırımı yaparken borçlanacağınız tutarı ödeyebilecek gücünüz olsun. Ailenizden de maddi destek görebilirsiniz. Ay, saat 21:33 itibariyle boşlukta seyrine devam edecek. Bu saatten sonra internet üzerinden para işlemlerinizi yapmamanızı öneririm. Huzurlu bir akşam sizleri bekliyor. Ailenize vakit ayırmak size iyi gelecektir.

news-item-cover
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Günün büyük çoğunluğunda partnerinize odaklanabilirsiniz. Onunla beraber planlar yapabilirsiniz. Ciddi bir konu konuşmak için ideal bir gündesiniz. İlişkinizi resmiyete taşımak isteyebilirsiniz. Evliliğinde sorun olanlar varsa bugün olumlu bir enerji alıyorsunuz. Sorun her ne ise sakince çözebilirsiniz. Ortak iş açmışlar varsa bugün çok güzel projeler karşınıza gelebilir. 21:33’te boşlukta ilerlemeye başlayan Ay, özellikle gönül ilişkilerinizde biraz anlaşmazlıklar yaratabilir. Attığınız mesaj gitmeyebilir. Yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir.

news-item-cover
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Düne nazaran daha zinde ve enerjik bir ruh hali sizleri bekliyor. Sağlığınızda düzelmeler yaşayabilirsiniz. İlacınızı ve tedavinizi aksatmayın. Duygusal yaşantınızda da artık kararlar alma vakti. Kafa karışıklığınız yerini ne istediğini bilen kendine güvenen bir ruh haline bırakıyor. İş hayatınızda da yoğun olabilirsiniz. Altınızda çalışan kişilerle üst-alt ilişkisini iyi kurmaya çalışın. Saat 21:33 itibariye Ay boşluğa giriyor. Bu saatten sonra hem kariyer hem duygusal hayatınızla ilgili eyleme geçmeyin. Ters gidebilir.

news-item-cover
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Çocuğunuz ve aşk yaşamınızın ön planda olduğu bir güne başlıyorsunuz. Çocuğunuzla ilgili hayırlı haberler alabilirsiniz. Aşk hayatınız hareketleniyor. Hala şansınız çok açık, eyleme geçmediyseniz artık karşı tarafa açılmanın vakti geldi. İlişkinizde de romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Saatler 21:33’ü gösterdiğinde, Ay boşlukta hareketine devam ediyor olacak. Bu zaman dilimiyle beraber duygusal hayatınızdaki konularda sonuç alamayabilirsiniz. Şansınız açıkken gündüz saatlerini değerlendirmenizi öneririm.

news-item-cover
Kova
21 Ocak - 18 Şubat
Evinizde değişiklikler yapmak istiyorsanız bugün harekete geçebilirsiniz. Aile içinde almanız gereken kararlar olabilir. Özellikle geçmişte sizi ve ailenizi üzen şeyleri tekrardan yaşamamak için insanlarla aranıza seviye koyabilirsiniz. Sağlığınız biraz daha iyiye gidiyor. Fakat tedbiri elden bırakmayın. 21:33 itibariyle Ay boşlukta hareketine devam edecek. Bu zaman diliminden sonra evinizin içinde riskli işlere girişmeyin. Aksilikler, küçük kazalar yaşanabilir.

news-item-cover
Balık
19 Şubat - 20 Mart
Güne başladığınızda hayallerinizi eyleme dökmek için çok güzel bir enerji var. Bugün uzun zamandır ertelediğiniz ne varsa onu yapın. Hedefinize erişmek için şansınız açık. Günün genelinde kardeş veya akrabalarınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Ay, 21:33’te boşlukta hareketine devam ediyor olacak. Bu zaman dilimiyle beraber işinizde özel yaşantınızda yeni bir şeye başlamayın. Kitap okumak, bir şeyler yazmak hem sizi sakinleştirecek hem de huzurlu bir akşam geçirmenizi sağlayacaktır.