44.PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

44.PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Magazin -

 


44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde televizyon ve müzik dünyasının önemli isimleri bir araya geldi. Sunuculuğunu Cem Davran ve Ayça Ayşin Turan üstlendiği muhteşem gecede bu yıl 32 dalda ödül verildi. 


44. Pantene Altın Kelebek ödül törenine Ajda Pekkan ve Mahmut Orhan'ın müthiş performansı damga vurdu. 

İşte 44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'ni kazananlar


RISING STAR 

"Rising Star" ödülleri Miray Daner, Melisa Şenolsun ve Hazal Filiz Küçükköse'nin oldu. Genç yıldızlar ödüllerini Neslihan Atagül Doğulu'nun elinden aldı. 


EN İYİ SENARİST

En iyi senarist' ödülü, Kanal D'de yayınlanan 'Vatanım Sensin' dizisi ile Nuran Evren Şit'in oldu. Nuran Evren Şit'e ödülünü ünlü yönetmen Osman Sınav verdi. 


EN İYİ ÇOCUK OYUNCU 

'Anne' dizisindeki rolüyle Beren Gökyıldız ödülün sahibi oldu. 


EN İYİ FANTEZİ-HALK MÜZİĞİ KADIN SANATÇI

Ebru Yaşar ödülün sahibi oldu. 


EN İYİ FANTEZİ-HALK MÜZİĞİ ERKEK SANATÇI 

Ödülün sahibi Koray Avcı oldu. 


EN İYİ SPOR PROGRAMI 

En iyi spor programı ödülü Stadyum'a gitti.Ödülü Ersin Düzen aldı. 


EN İYİ KLİP 

En iyi klip ödülü Ya bu işler ne Mabel Matiz Anıl Can'a gitti. 


EN İYİ DİZİ En iyi dizi ödülü Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Vatanım Sensin'e gitti. Ödülü dizinin yapımcısı Onur Güvenatam aldı. 


YILIN ŞARKISI 

Yılın şarkısı 'Beni çok sev- Tarkan!' 

Ödülü Günay Çoban ve Serkan İzzet Özdoğan aldı


EN İYİ POP MÜZİK ERKEK SANATÇISI  

En iyi pop müzik erkek sanatçısı ödülü Tarkan'a gitti. Tarkan'a ödülünü Cem Yılmaz verdi. 


EN İYİ POP MÜZİK KADIN SANATÇISI 

En iyi kadın pop sanatçısı ödülü Sezen Aksu'ya gitti. Aksu'nun videolu mesajının ardından ödülü, Sezen Aksu adına Tarkan aldı. 


MUCİZE YARATANLAR ÖDÜLÜ 

Ödülün sahipleri Tuba Büyüküstün, Kenan İmirzalıoğlu, Songül Öden, Erkan Petekkaya, Cansu Dere, Engin Akyürek'in oldu. Kazananlar ödüllerini Vuslat Doğan Sabancı'nın elinden aldılar. 


EN İYİ KADIN SUNUCU 

En iyi kadın sunucu ödülü Evrim Akın - Çocuktan al haberi oldu. Akın ödülünü Merve Boluğur'un elinden aldı. 


EN İYİ ERKEK SUNUCU 

Ali İhsan Varol, en iyi erkek sunucu ödülüne layık görüldü. Ödülünü Selçuk Yöntem'in elinden aldı. 


EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ 

En iyi komedi dizisi ödülü Güldür Güldür Show'a gitti. 


EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU ÖDÜLÜ 

Hande Erçel- Aşk laftan anlamaz. 


EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU ÖDÜLÜ 

Çağlar Çorumlu- Güldür Güldür Show 


ALEYNA TİLKİ ÖDÜL TÖRENİNDE SAHNE ALDI 

İngilizce bir şarkıyla başlayıp daha sonra Allı Turnam şarkısı söyleyen Aleyna Tilki geceye damga vurdu. 

Aleyna Tilki'nin sahne koreografisinde adının geçtiği haberlere de yer verildi. Tilki, performansını 'Sen olsan bari' şarkısıyla sonlandırdı. 

EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN 

En iyi çıkış yapan ödülünü Aleyna Tilki aldı. 


AZERBAYCAN'IN EN PARLAK YILDIZI 

Ödülün sahibi Roya Ayxan oldu. 


EN İYİ DİZİ MÜZİĞİ ÖDÜLÜ 

En iyi dizi müziği ödülünün sahibi Söz- Atakan Ilgazdağ oldu. 


EN İYİ YÖNETMEN  

En iyi yönetmen ödülünü Yağız Alp Akaydın- Söz dizisi. Akaydın ödülü Osman Sınav'ın elinden aldı. 

EN İYİ KADIN HABER SUNUCUSU 
En iyi kadın haber sunucusu ödülünü Star TV'den Nazlı Çelik aldı. 


EN İYİ ERKEK HABER SUNUCUSU 

Fox TV'den Fatih Portakal ödülün sahibi oldu. 


EN İYİ HABER PROGRAMI 

CNN Türk'ten 5N1K- Cüneyt Özdemir ödüle layık görülen isim. 


EN İYİ GÜNDÜZ KUŞAĞI 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ödüle layık görüldü. 


EN İYİ YARIŞMA PROGRAMI 

TV8'de yayınlanan Survivor- Acun Ilıcalı ödülün sahibi oldu. 


EN İYİ PROJE ÖDÜLÜ 

En iyi proje ödülü Çeyrek Asır projesiyle Harun Koçak'ın oldu. Merhum sanatçının ödülünü babası Eşref Kolçak aldı. 


EN İYİ MÜZİK GRUBU 

En iyi müzik grubu ödülünün sahibi Athena oldu. 


EN İYİ KADIN OYUNCU ÖDÜLÜ 

​En iyi kadın oyuncu ödülüne İstanbullu Gelin dizisindeki rolüyle Aslı Enver layık görüldü 


EN İYİ ERKEK OYUNCU ÖDÜLÜ 

Ödülün sahibi Söz dizisindeki performansıyla Tolga Sarıtaş oldu.


EN İYİ DİZİ ÇİFTİ 

En iyi dizi çifti ödülünü KAlp Atışı dizisindeki rolleriyle Öykü Karayel ve Gökhan Alkan aldı. 


EN İYİ YOUTUBER-INSTAGRAMMER ÖDÜLÜ 

Ödülün sahibi Enes Batur oldu. Batur ödülünü Şeyma Subaşı'nın elinden aldı. 


Videolar


  • Nil Karataş Radyo Ritim'e konuk oluyor!
    Nil Karataş Radyo Ritim'e konuk oluyor!
  • KUSUM AYDIN MASTER agresif
    KUSUM AYDIN MASTER agresif
  • Evlilik teklifi bu kadar mı güzel olur..
    Evlilik teklifi bu kadar mı güzel olur..

Burçlar

news-item-cover
Koç
21 Mart - 20 Nisan
Sevgili Koçlar saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, sevgi olgusunun önemini hatırlatıcıdır. Tüm kirlilikleri ve sahtelikleri ortadan kaldıran bu duygu, hayatın içindeki zorlukları, insafsızlıkları, kavgaları, maddi hırsları bir yana koyarak kucaklaşmamızı sağlıyor. Üstümüzdeki ağırlığı hafifleten, dinlendirici, sakinleştirici bir enerji diyebiliriz. Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşumu, sorumluluklarımızı işaret ediyor. Toplumsal ilişkilerde sabırlı ve disiplinli olmak gerekiyor. Evet, siz önemlisiniz ancak diğerlerinin de önemli olduğu bilinciyle hareket etmekte fayda var.

news-item-cover
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
Sevgili Boğalar saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, huzur verici olan duygulara, düşüncelere işarettir. Hem vizyonunuzu geliştirme hem de olumlu anlamda deneyimler yaşamanızı sağlayıcıdır. Dostluklarınız konusunda gerçekçi olunuz. Kimlerle nasıl bir sosyal ilişki yaşıyorsunuz bunlara dikkat ediniz. Kısa vadeli düşler yerine uzun soluklu bir gelecek için yaratıcı düşününüz. Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşumu, sorumluluklarının farkında, tutarlı ve sağlam olana yönelen sizler için bu enerji gayet olumlu. Elinizdekilerin kıymetini bildiğiniz için, hem sorumluluklarınızla başa çıkabilir hem de arzu ettiğiniz şekilde ilerleyebilirsiniz.

news-item-cover
İkizler
21 Mayıs - 20 Haziran
Sevgili İkizler saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, bir yandan ciddi şekilde ilişkinizi, mali durumunuzu, diğer yandan iş hayatınızla ilgili konuları şöyle bir gözden geçirebilirsiniz. Ancak her iki konuda da, ne karamsar olalım ne de gerçekleri göz ardı edelim. Hangi alanda ilerlemek istiyorsanız bu konuda eksikleriniz var mı, bu yola çıktığınızda engellerle karşılaşsanız bile hiç etkilenmeden ilerlemeye devam edebilir misiniz? Bu soruyu kendinize mutlaka sorun. Boş ümitlerin, düşlerin peşinden koşmamanız gerektiğini söylüyor. Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşumu, kendinizle yüzleşmeniz anlamında etkilidir. Kişi bu etki altında bazen kendini dış dünyadan uzaklaştırır bazen de sanki her şey yolundaymış gibi davranabilir. Hayatın doğal süreçleri içinde yaşadığı olayları kuşkuyla inceler. Böyle hissettiğinizde kendinizden asla uzaklaşmayınız. Çünkü siz, pes etmeyecek kadar akıllı ve bir çıkış yolu bulacak kadar mantıklı kişilersiniz.

news-item-cover
Yengeç
21 Haziran - 22 Temmuz
Sevgili Yengeçler saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, sezgilerinizin güçlenmesini ve güçlenen bu sezgilerin başkalarına rehberlik amaçlı kullanılması anlamına gelebilir. Maddi dünyanın sıkıcı baskılarından manevi dünyanın tatlı huzur duygusunu yaşamaya davet edebilir. Kişi bu enerjinin etkisi altındayken gördüklerinden ziyade görmek istediği şekilde bir dünyada yaşamayı arzulayabilir. Tabii ki bu durum eğer sakıncalı bir yola sapmasına neden olacaksa dikkatli olmakta fayda vardır. Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşum etkisinde, sevgilimizin duygu ve ihtiyaçlarımıza karşı daha hassas olması gerektiğini düşünüyoruz. Güven içinde olabilmemiz için sevdiğimiz kişinin bize olan yaklaşımı son derece önemli. Bu enerji, her durumu ciddiyetle ele almamızı sağlıyor.

news-item-cover
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Sevgili Aslanlar saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, merak ettiğiniz durumları, rüya veya farklı bir yolla hissetmenizi, anlamanızı sağlayabilir. Ancak parasal konularda, kime ne verdiğinizi ve kimden ne aldığınızı iyi biliniz. Çıkarlarınız konusunda akıllıca hareket etmek en doğrusudur. Boyunuzu aşan borçlar altına girmeden önce çok iyi düşünmek gerekir. Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşumu, bitirilmesi gereken işler, sağlık şikayetlerimiz, mecburiyetler bizi rahatsız eder.

news-item-cover
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Sevgili Başaklar saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, bir yandan ciddi düşünürsünüz diğer yandan rahatlatıcı sözler duymak istersiniz. Ciddi veya kısa süreli ilişki olsun fark etmez, bu etki altında, hem iç sezgilerimiz hem mantığımız bize rehberlik edicidir. Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşum etkisinde, hayatın zevkli yanlarına bile ciddiyetle yanaşabiliriz. Bizi gerçekten güvende olduğumuza ikna edebilecek bir kişiyle aşk yaşamanın ne kadar özel olacağını düşünebiliriz. Kendimizi güçlü biri olarak göstermemiz gayet kolaydır.

news-item-cover
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Sevgili Teraziler saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, huzurunuzu kaçıracak, canınızı sıkacak ne varsa ondan uzak durarak, ruhunuzu dinlendirmeniz gerektiğini gösteriyor. Tasarlama, hayalleri yazıya ve tuvale yansıtma gibi işlerde destekçinizdir. Duygular epeyce ciddidir. Hayal kırıklığı yaşadığımız olaylar bizi derinden etkilediği için kendi yaralarımızı kendimiz tedavi etmeye çalışırız. Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşum etkisinde, başkalarına güvenmekte temkinli davranabilirsiniz. Olur olmaz yere kimi zaman korkular, kaygılar duyabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde sanki pek rahat değilsinizdir. Kafanızın içinde her şeyi kurgular, mantıklı düşünmek isteseniz de, elinizde olmadan endişelenebilirsiniz.

news-item-cover
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Sevgili Akrepler saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, iç sesinizi dinlemenizi, rahatlatıcı olana yönelmenizde yarar var. Bu enerji, aşk hayatınızla ilgili konularda mantıklı düşünmeyi sağladığı gibi diğer yanıyla aşka kapımızı aralık tutmamız anlamına da gelir. Mistik konular ilginizi çekebilir, duygularınızı yazıya dökebilirsiniz ayrıca tasarım çalışmalarında bulunabilirsiniz. Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşum etkisinde, kişi kendine ait sınırlarını korumaktan yana. Bazı ters giden durumları bile olgunlukla karşılayabilir veya böyle karşılaması doğru olur. Zaten hatasız ve önyargısız bir şekilde durum ve insanlara yanaşırsak biliniz ki, huzurunuz kaçmaz.

news-item-cover
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Sevgili Yaylar saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, ev-aile-güvence konularında ideallerinize sahip çıkmanız ve hayallerinize uygun bir dünya yaratmak arzunuzu yükseltir. Ev-aile-güvence konularında ideallerinize sahip çıkmanız ve hayallerinize uygun bir dünya yaratmak arzunuzu pekiştirir. Özellikle yatırım konusunda kişi kendi kafasının içinde belli şeyler tasarlayabilir. Ancak bunu yaparken lütfen gerçekçi düşününüz. Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşumu, maddi konularda ciddiyet ve biraz da dikkat işaretidir. Dereyi görmeden paçalar sıvanmaz. Parasal getiriler risk altına alınmaz. Eğer bir karar verilecekse, artı ve eksisiyle gözden geçirilir.

news-item-cover
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Sevgili Oğlaklar saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, moralinizi yükseltici ve ruhunuzu okşayıcıdır. Şefkat duygunuz ve empatinizle insanların sevgisini kazanırsınız. Kısa süreli bir tesir olmasına rağmen sizler için şifalandırıcı ve rahatlatıcıdır. Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşumu, kendinize olan güven duygunuzu yükseltiyor. Olgun tavırlarınız, etrafınızı kucaklayışınız insanların sizin yanınızda rahatlamalarını sağlıyor. İşlerinizi planlayarak kolayca bitirebilirsiniz.

news-item-cover
Kova
21 Ocak - 18 Şubat
Sevgili Kovalar saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, duyguları bir miktar ciddileştirir. Biraz geriye çekildiğimizi hissederiz. İnsanlar, ortamlar, yaklaşımlar bize itici gelir. Ancak çok değer verdiğimiz, bizim için kıymetli olan bir şeyler veya birileri varsa, onlarla bağlantı kurarız. Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşum etkisinde, kişi iç derinliklerinde kendine olan saygısını, inancını mutlaka ayakta tutmalı. Durumlar umduğumuz gibi gitmiyor diye karamsarlığa kapılmayınız. Bazen insan duygularını bastırabilir veya elinde olmayan durumlar onu yalnızlığa itebilir. Ancak kendine güvenli bir insan yaşanabilecek her türlü gelişme karşısında öz değer duygusunu yitirmeden mücadelesini sürdürebilir.

news-item-cover
Balık
19 Şubat - 20 Mart
Sevgili Balıklar, saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, hayal dünyanızı renklendirici ve sezgilerinizi güçlendiricidir. Şifalandırıcıdır. Ayrıca bir yandan ciddi düşünmenizi diğer yandan hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek çaba sarf etmenizi sağlar. Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşumu, proje ve planların derinlikli gözden geçirilip, yürürlüğe konulmasını sağlayıcıdır.