Güvenliğe şikayet edildi! Sosyal medya ayakta...

Güvenliğe şikayet edildi! Sosyal medya ayakta...

Magazin

Danla Bilic, paylaştığı story'de "Cardi B'nin kuzeni arkamızda" deyince kızın kilosuyla dalga geçtiği gerekçesiyle eleştirildi. Öte yandan gittiği bir restoranda Kendall Jenner tarafından güvenliğe şikayet edildi 

Danla Bilic, sokakta gördüğü bir kadını gizlice videoya aldı. 

Videoda, "Bu arada arkamda Cardi B'nin kuzeni var." diyerek kahkahalar atan Danla Bilic’in, kadının kilosu ve kalçalarından dolayı “espri malzemesi” yaptığı düşünüldü.

Video nedeniyle çok sayıda eleştiri aran Bilic’in eski hali sosyal medyada çok fazla paylaşıldı.

DANLA BİLİC’TEN AÇIKLAMA 

Gelen tepkiler sonrası ünlü YouTuber sosyal medyadan açıklama yaptı.

Açıklaması şöyle:

Nerelerinden ne sallıyorlar yine bilemem ama o storydeki kadın Cardi B.’nin aynısıydı. Cardi B'nin kuzeni arkamda diyorum kilosuyla dalga geçmişsin diyor????????? GERÇEKTEN BU KADAR DELİRDİNİZ Mİ ARTIK NE KİLOSU NE GÜZELLİĞİ NE ALAKA NEEEEEEE

Storyde Cardi B'nin kuzeni arkamda inşallah bizi Kendall gibi güvenliğe şikayet etmez diyorum ve şu an burada okuduğum şeyler; HERKES GÜZEL OLMAK ZORUNDA MI, KİLOSUYLA DALGA GEÇMİŞSİN, HERKESİN PARASI OLMAK ZORUNDA MI?????????? NE ALAKA DEMEKTEN CANIM ÇIKTI. 

Aşırı gülmemizin sebebi de içeride Kendall’ın, Can’ı güvenliğe şikayet etmesi. Yani güldüğüm şeyin bile hesabını mı veriyorum şu an ben gerçekten…

Videolar


 • Radyo Ritim Live 103.8
  Radyo Ritim Live 103.8
 • Radyo Ritim Live 103.8
  Radyo Ritim Live 103.8
 • Radyo Ritim Live 103.8
  Radyo Ritim Live 103.8
 • KUSUM AYDIN Burcu ile Acı Kahve'ye Konuk OLDU !
  KUSUM AYDIN Burcu ile Acı Kahve'ye Konuk OLDU !

Burçlar

news-item-cover
Koç
Gün boyunca Ay, İkizler burcunda hareket ediyor. Günün genelinde sosyal yönünüz ortaya çıkacaktır. Yakınlarınızla, kardeşlerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Beraberce vakit geçirmek için planlar yapabilirsiniz.

news-item-cover
Boğa
Günün tamamında Ay, İkizler burcundaki seyrini sürdürüyor. Bugün daha çok maddi kaynaklarınız için enerjinizi harcayabilirsiniz. Karşınıza gelen güzel yatırım fırsatları varsa değerlendirmek için ideal bir gündesiniz.

news-item-cover
İkizler
Ay, tüm gün sizlerin burcunda hareket ediyor. Enerjinizin nihayet artacağı günlere gelmiş bulunuyorsunuz. Moralinizi bozan, sizi geçmişe götüren olaylar yakanızı bırakıyor. Güzelliğinizle ilgili değişimler yapabilirsiniz.

news-item-cover
Yengeç
Ay’ın İkizler burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Bugün geçmişe dair anılarınız tekrardan gözünüzün önüne gelebilir. Rüyalarınızdan haber alacağınız bir gecede olabilirsiniz. Hisleriniz doğru çıkabilir.

news-item-cover
Aslan
Bütün gün Ay, İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Şansınız bir hayli açık olduğu bir gündesiniz. Uzun zamandır beklediğiniz, umudunuzu kestiğiniz şeyler bugün itibariyle gerçek olabilir.

news-item-cover
Başak
Ay, gün boyunca İkizler burcunda ilerliyor. Geleceğinizle ilgili planlarınızı artık eyleme dökmeye başlayabilirsiniz.

news-item-cover
Terazi
Ay’ın İkizler burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Bugün sizler için pozitif enerjili bir zaman dilimi olacaktır. Seyahatleriniz için planlar yapabilirsiniz. Yurt dışı fikirleri gündeme gelebilir.

news-item-cover
Akrep
Ay, günün tamamında İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Bugün finansal işlemlerinize vakit ayırabilirsiniz. Olumlu düşüneceğiniz, karamsarlığı bir kenara bırakacağınız bir gündesiniz.

news-item-cover
Yay
Ay’ın İkizler burcunda ilerlediği bir güne adım atıyorsunuz. İkili ilişkilerinizin önem kazandığı bir gündesiniz.

news-item-cover
Oğlak
Tüm gün Ay, İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Çalışma hayatınızla ilgili yapacağınız işler varsa bugünü tercih etmeniz başarı getirecektir. Altınızdaki ekiple güzel projelere imzanızı atabilirsiniz.

news-item-cover
Kova
Ay’ın İkizler burcunda ilerlediği bir güne başlıyorsunuz. Bugün sizlerin en şanslı günlerinden biri olabilir.

news-item-cover
Balık
Günün genelinde Ay, İkizler burcundaki hareketini sürdürüyor. Haftanın yoğunluğunu geride bırakıp bugün huzurlu ve sakin bir güne adım atıyorsunuz.