Mehmet Aslantuğ: Tamam biraz romantiğim de, o kadar da değil be abi!

Mehmet Aslantuğ: Tamam biraz romantiğim de, o kadar da değil be abi!

Magazin

Yeni dizisi Kardeş Çocukları ile Star TV ekranında seyirciyle buluşacak olan Mehmet Aslantuğ, “Buradaki karakterim temsil ettiği düzenden bağımsız, kişisel serüveni, duyguları hariç, ipoteksiz bir karakter. Böyle birini özlemiştim doğrusu” dedi. 

Hürriyet’ten Hakan Gence’ye konuşan Aslantuğ, kendisi için yapılan “Yetenekli oyuncu, cool adam, iyi baba, mutlu eş” tariflerini şöyle yorumladı:

“İyi olup olmadığımı veya ne kadar iyi olduğumu ben tespit edemem ki. Sana gerçekliğimi anlatayım... Bildiğim şu ki; çocukluğum dahil, içimde sakladığım başka bir ben hissetmedim. Olsaydı, bir yerinden yakalardım galiba! Ayrıca cool filan da değilim, sahiden değilim!”

Ünlü oyuncu özlem duyduğu şeyleri, “Vicdanı ve ahlakı! Akılla kirletilmeyen bir dünyaya rağmen temiz kalmaya dair iradeyi!” şeklinde açıkladı.

“Sırça köşk adamı değilim. Masamda kuşsütü aramadım, aramam. Bir paranın üstünde oturduğum filan da yok!” diyen Aslantuğ, “Hep birlikte iyiysek ne âlâ, değilsek ‘rağmen iyiyim’ deme şımarıklığım hiç olmadı. Memnun olacağımız daha iyi günlerimiz olmalı, olacak!” dedi.

“Enseyi karartmadan çalışıp umudu diri tutmak. Çocuklarımız için! Onların, bu kadim topraklara ait olmaktan gurur duymalarını sağlamaktan başka çaremiz yok. Mümkün!” diyen ünlü oyuncu, değiştirmek istediği şeyi, “Umudu dağıtan, karartan, çökerten her şeyi!” olarak tarif etti.

Aslantuğ, “Gerçekten romantik misiniz yoksa bu bir imaj mı?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Biraz ben, biraz da imaj herhalde. Tamam biraz romantiğim de, o kadar da değil be abi! Ben bile sıkıldım bu denli romantik yorumlardan, sorulardan...”

Videolar


 • Radyo Ritim Live 103.8
  Radyo Ritim Live 103.8
 • Seninritmin World
  Seninritmin World
 • Ebru Polat'ın Radyo Ritim ve Vialand ziyareti - www.seninritmin.com -
  Ebru Polat'ın Radyo Ritim ve Vialand ziyareti - www.seninritmin.com -
 • The Land Of Legends DOLPHIN SWIM
  The Land Of Legends DOLPHIN SWIM

Burçlar

news-item-cover
Koç
Bugünün tamamında Ay, Boğa burcunda hareket ediyor. Maddiyatınıza önem vermeniz gereken bir gündesiniz. Ay’ın kurduğu olumlu kontaklar sayesinde gelirinizde belirgin artışlar yaşayabilirsiniz. Mevcut işinizde de kazancınız artabilir.

news-item-cover
Boğa
Ay, gün boyunca sizlerin burcunda ilerlemeye devam ediyor. Günün genelinde olumlu bir ruh halinde olacaksınız. Ay’ın oluşturduğu pozitif kontaklar sayesinde atacağınız adımlarda başarı elde edebilirsiniz. Dış görünüşünüzdeki değişiklikler için öğleden önceyi tercih edebilirsiniz.

news-item-cover
İkizler
Günün tamamında Ay, hareketini Boğa burcunda sürdürüyor. Gün içerisinde aklınızın bir köşesinde geçmişte çözemediğiniz konular olabilir. Bu hem maddi hem de ilişki konularınızla ilgili olabilir. Ay’ın pozitif açılarıyla bugün sağlığınızda da güçlü hissedeceksinizdir.

news-item-cover
Yengeç
Gün boyunca Ay, Boğa burcunda hareketini sürdürüyor. Güne şansınınız açık olarak başlıyorsunuz. Ay’ın oluşturduğu olumlu kontaklar sayesinde de bulunduğunuz çevrede başarılarınızı kanıtlayacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

news-item-cover
Aslan
Ay’ın Boğa burcunda ilerlediği bir güne başlıyorsunuz. Gün boyunca kariyer hayatınıza odaklanabilirsiniz. Yöneticinizden destek ve özgüler görebileceğiniz bir gündesiniz. Ay’ın meydana getirdiği olumlu açılar da işinizde zirveye oturabileceğinizi gösteriyor.

news-item-cover
Başak
Güne başladığınızda Ay, Boğa burcunda ilerliyor. Gün içinde vaktinizi seyahat planlarına ayırabilirsiniz. Ay’ın oluşturduğu uyumlu açılar sayesinde bugün akademik hayatınızda başarı sağlayabilirsiniz. Yaptığınız çalışmalar takdir görebilir.

news-item-cover
Terazi
Ay’ın Boğa burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Gün boyunca ekonomik koşullarınızla ilgili durumlara vakit ayırabilirsiniz. Krediye başvurmayı düşünebilirsiniz. Borçlarınız zihninizi meşgul edebilir.

news-item-cover
Akrep
Tüm gün Ay, Boğa burcundaki hareketine devam ediyor. Sizler için günün teması ilişki ve evlilik hayatınız olabilir. Bugün romantik davranışlara hazır olun. Tutkulu bir aşkın içinde kendinizi bulabilirsiniz.

news-item-cover
Yay
Ay, tüm gün Boğa burcunda hareket ediyor. Günün genelinde ofis hayatınızdaki işleriniz vaktinizi alabilir. Altınızda çalışanlarla yoğun bir tempoda çalışabilirsiniz. Yapmanız gereken önemli iş görüşmeleriniz varsa öğleden önce daha yapıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

news-item-cover
Oğlak
Ay’ın Boğa burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Güne aşkla başlıyorsunuz. Bugün Ay’ın kurduğu güzel kontaklar sayesinde sevdiğinizle aranızdaki problemleri olgunca çözebilirsiniz. Birbirinize karşı gelmek yerine ortak noktada buluştuğunuzda aranızdaki aşkın da güçleneceğini göreceksiniz.

news-item-cover
Kova
Ay, günün bütününde Boğa burcunda ilerliyor. Güne başladığınızda ailevi konularınız sizler için öncelikli olabilir. Ay’ın meydana getirdiği uyumlu açılar sayesinde aile büyüklerinden destekler görebilirsiniz. Bazen kendi başınıza yetmek yerine yardım istemek işlerinizi kolaylaştırabilir.

news-item-cover
Balık
Ay’ın Boğa burcunda hareketini sürdürdüğü bir güne başlıyorsunuz. Günün genelinde iletişim trafiğiniz yoğun olabilir. Kardeşlerinizle ilgili konular tekrardan gündeme gelebilir.