Murat Boz Twitter'ı kapattı Instagram'dan Aslı Enver'i takip etti

Murat Boz Twitter'ı kapattı Instagram'dan Aslı Enver'i takip etti

Magazin - 2 hafta önce

Şarkıcı Murat Boz sosyal medya hesabı Twitter'ı kapattı. Aslı Enver'le barışan Boz Instagram'dan sevgilisini takibe de aldı.  

Sadece Instagram hesabını kullanacak olan 38 yaşındaki şarkıcı Enver'i de takibe aldı. İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya karakterine hayat veren Enver'de Boz'u yeniden takip etti.

Videolar


  • TAHA OZER UGUR BOZDAG MASTER
    TAHA OZER UGUR BOZDAG MASTER
  • SONER ARICA Burcu İle Acı Kahve'ye Konuk Oldu!
    SONER ARICA Burcu İle Acı Kahve'ye Konuk Oldu!

Burçlar

news-item-cover
Koç
21 Mart - 20 Nisan
Sevgili Koçlar, 13 Aralık saat:02:42-5 Ocak 2019 saat:06:40 tarihleri arasında Merkür-Yay burcunda ilerleyecek. Bu bir keşif sürecidir. Gayet olumlu buluyorum. Bir yandan yeniliklere hevesli olacağız diğer yandan uygulayacağız. Bildiklerimizi başkalarıyla paylaşacağız. Değişimler hayatımızda faydalı şekilde gelişecek. Medya, yayıncılık konularında ihtisas görebilir, içinde yer alabiliriz. Daha çok okuyacağız, fikir sahibi olacağız ve ufkumuz genişleyecek. Eğitimden ticaret hayatına kadar geniş bir alanda hızlanma görülecek. Yolculuklar, yeni yerler görmek, tanışmak, konuşmak, iletişimde bulunmak bizi mutlu edecektir. Merkür-Yay burcu geçişinin dikkat edilmesi gereken dikkat edilmesi gereken yönleri vardır. Çabuk kararlar verilir hemen uygulanmak istenir. Ben, dikkatli bir gözlemde bulunmanızı doğru bilgiye ulaşmak için araştırmanızı tam emin olmadan hayati kararlar vermemenizi tavsiye ediyorum.

news-item-cover
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
Sevgili Boğalar, 13 Aralık saat:02:42-5 Ocak saat:06:40 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Yay burcu geçişinde, ortaklaşa kazançlar, mali konular, vergiler, çıkar ilişkileri, yatırımlar gibi konular üzerinde düşüneceğiz. İyi niyetin sınırlarının mutlaka gözden geçirilmesinde yarar vardır. Kredi çekmek, bir borcun altına girmeden önce iyi düşünelim. Bu geçiş, ortaklıklarla ilgili görüşmeler, iletişimde bulunma, bir araya gelmeler gibi konularda etkili olacaktır. Çok fazla açılmadan, zihnimizi doğru anlamdaki işlere yönlendirmek gereklidir. Hem finansal hem de ilişki anlamındaki paylaşımların üzerinde mutlaka düşünülmesi, abartıya kaçılmadan gerçekçi bir şekilde ele alınması gerekir. Bazen öyle iş ortaklıkları kurulur ki, her iki taraf da kendi bildiğince hareket eder, payına düşeni gözetir. Ancak bu sağlıklı bir ilişki olmaz. Bazen de yaşanan problemler sonucu ortaklıkta kriz dönemi yaşanır. Bu kriz nedeniyle taraflar birbirlerine karşı pek hoş düşünmezler. Kimi zaman da, yaşanan kriz bizi büyütücü ve geliştiricidir. Kişi bu kriz sayesinde kendini keşfeder. Bütün bunlar Merkür-Yay burcu geçişinin etkileri arasında yer alabilir.

news-item-cover
İkizler
21 Mayıs - 20 Haziran

news-item-cover
Yengeç
21 Haziran - 22 Temmuz

news-item-cover
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos

news-item-cover
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül

news-item-cover
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim

news-item-cover
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım

news-item-cover
Yay
23 Kasım - 21 Aralık

news-item-cover
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak

news-item-cover
Kova
21 Ocak - 18 Şubat

news-item-cover
Balık
19 Şubat - 20 Mart