Raphael Varane: Türkiye maçında her türlü ortama hazırız

Raphael Varane: Türkiye maçında her türlü ortama hazırız

Spor

EURO 2020 Elemeleri H Grubu 8’inci maçında evinde Türkiye’yi ağırlayacak olan Fransa Milli Takım’ında başarılı stoper Raphael Varane basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

'İlk maçı Türkler hak etmişti, kendi düzeyimize erişememiştik'

İlk maçın rövanşını almak istediklerini belirten Varane, ''Yarın iyi bir oyun oynamak istiyoruz. İlk maçı Türkler hak etmişti, kendi düzeyimize erişememiştik. Bu kez iyi bir düzeydeyiz ve ilk maçın rövanşını almayı çok istiyoruz. Bizim için yarınki maç bir fırsat. Hedefimiz yarın kazanıp finallere gitmeyi hak etmek.'' dedi.

'Türkiye çok iyi pres yapan bir ekip'

Taraftarları önünde kazanmak istediklerini vurgulayan tecrübeli futbolcu, ''Bu kez kendi taraftarımız önünde farklı bir yüzümüzü göstermek istiyoruz. Türkiye’deki maçtan farklı bir oyun olmasını amaçlıyoruz. İzlanda’dan uzun bir yoldan geldik. Maç için sadece bugün bugün taktik çalışabileceğiz. İlk maçta sadece savunmada değil diğer bölgelerde de iyi şeyler yapamadık. Türkiye çok iyi pres yapan bir ekip. Top kayıplarına çok dikkat etmeliyiz. Birbirimize yakın olup, tempolu oynamaya çalışmalıyız.'' diye konuştu.

'Siyasi olaylarla ilgilenmiyoruz'

Varane, "Yarın milli maçın ıslıklanması gündeme gelebilir mi? Jeopolitik sorunlar var. Stadda çok Türk taraftar olacağı söyleniyor?" sorusuna ise ''Her türlü ortama hazırız. Bu tarz ortamlar bizi motive eder. Siyasi olaylarla ilgilenmiyoruz. Amacımız taraftarımıza iyi bir oyun izletip kazanmak.'' cevabını verdi.

Videolar


 • KUSUM AYDIN teaser
  KUSUM AYDIN teaser
 • The Land Of Legends DOLPHIN SWIM
  The Land Of Legends DOLPHIN SWIM
 • Evlilik teklifi bu kadar mı güzel olur..
  Evlilik teklifi bu kadar mı güzel olur..
 • radyoritim soner arica 1
  radyoritim soner arica 1

Burçlar

news-item-cover
Koç
Bugün sabah Ay, 06:31-07:19 arası boşlukta kalıyor. Saat 07:19’da Terazi burcuna geçiyor. İlişki ve evlilik hayatınızın gündemde olduğu bir gündesiniz.

news-item-cover
Boğa
Sabah Ay, 06:31-07:19 arası boşlukta ilerliyor. 07:19’dan itibaren Terazi burcuna giriş yapıyor. Çalışma hayatınızın gündemde olacağı bir gündesiniz.

news-item-cover
İkizler
Ay, saat 06:31-07:19 arası hareketini boşlukta sürdürüyor. 07:19’da Terazi burcuna geçiyor. Sizler için aşk hayatınız bugün öncelikli olacaktır.

news-item-cover
Yengeç
Saat 06:31-07:19 arası Ay, boşlukta ilerliyor. 07:19 olduğunda ise Terazi burcuna geçiyor. Bugün ailenizle ilgili konular vaktinizi alabilir.

news-item-cover
Aslan
Ay, bugün 06:31-07:19 aralığında boşlukta ilerliyor. Saatler 07:19 olunca Terazi burcuna geçiyor. Eğitim hayatınızın, kardeşlerinizin ön planda olacağı bir gün geçirebilirsiniz.

news-item-cover
Başak
Saat 06:31-07:19 aralığında Ay, boşlukta hareket ediyor. 07:19’da Terazi burcuna giriş yapıyor. Ekonomik koşullarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

news-item-cover
Terazi
Ay, sabah itibariyle 06:31-07:19 arası boşlukta ilerliyor. Saatler 07:19’u gösterdiğinde sizlerin burcuna geçiyor. Bugüne enerjiniz yüksek devam ediyorsunuz. Olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

news-item-cover
Akrep
Sabah saatlerinde Ay, 06:31-07:19 aralığında boşlukta kalıyor. 07:19 olunca Terazi burcuna geçiyor. Haftanın geneline göre daha durgun ve isteksiz olabilirsiniz.

news-item-cover
Yay
Bugün 06:31-07:19 aralığında Ay, seyrine boşlukta devam ediyor. 07:19’da ise Terazi burcuna geçiyor. Haftanın sizler için şanslı bir günü bu anla beraber başlıyor olacak.

news-item-cover
Oğlak
Sabah 06:31-07:19 arası Ay, boşlukta ilerliyor. Saat 07:19 itibariyle ise Terazi burcuna geçiş yapıyor. Kariyer hayatınızda başarılı bir gün geçirebilirsiniz.

news-item-cover
Kova
Ay, günün başıyla beraber 06:31-07:19 arası boşlukta kalıyor. Saat 07:19 olduğunda Terazi burcuna geçiyor. Pozitif bir güne başlıyor olacaksınız. Yüksek öğrenimde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

news-item-cover
Balık
Ay, gün içinde 06:31-07:19 arası boşlukta hareket ediyor. 07:19 olunca Terazi burcuna geçiyor. Maddi konularınızın ağırlık kazanacağı bir gündesiniz.