X
İndir
Senin Ritmin
App Store
X
İndir
Senin Ritmin
Google Play Store

Programcılarımız

Enes ÖZDEMİR

İstanbul’da Dünyaya gelen Enes Özdemir, ortaokul ve lise yıllarını İstanbul’da tamamlamıştır. Düzce Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi’nde okumaktadır. Lise son itibari ile sosyal medyayı aktif kullanmaya başlayan Özdemir, Sosyal medya üzerinden milyonlarca insana ulaşmayı başarmıştır. Bu başarısının ardından Hayali olan Radyo, TV Sunuculuğu ve gazetecilik hayali için sosyal medyayı bırakıp tamamen bu hayallerinin peşine düşmüştür. Sosyal Medyada milyonlarca takipçisi olduğu dönemde birçok radyo ve televizyonda sosyal medya danışmanı olarak çalıştı. Kısa sürede sosyal platformlarda tanınan ve sevilen bir isim haline geldi.

Enes Özdemir İlk Radyo Yayın hayatına ‘Radyo Ritim’ ailesine katılarak başlamıştır. TRT 1(1’de Sabah), TRT Haber (Yurttan haberler, Dijital Dergi) ve TRT Spor (Stadyum) kanallarında, Ankara Büyük Şehir Belediyesi gibi bir çok yerde de Danışmanlık yapmıştır. Enes Özdemir çok kritik bir karar alarak sektörden uzaklaşmıştır. Bu onun için bir bitiş değil, yeni başlangıçlar için ilk adımdır. Kanalda yürüttüğü çalışmalarına son verdikten sonra bir süre sektörden uzak durmuştur. Sektörde uzak durduğu dönemde ne yaptığını sorduklarında ‘Kendine yatırım yaptım, Sunuculuk, diksiyon ve Spikerlik eğitimleri aldım’ diye yanıtlıyor. Özdemir, sektöre geri döndüğünde TRT Kent Radyo İstanbul’da ‘Günaydın İstanbul’ programının yapımcısı ve sunuculuğunu yapmıştır. Aynı dönemde TRT FM’de ‘Enes Özdemir’le Sosyal Gündem’ köşesini hazırlamış ve sunmuştur. Radyocu, Sunucu ve Gazeteci Özdemir, şuanda TRT Haber’de yayınlanan ‘Elif Saygılıer’le Ekonomi 7/24’ programında Danışmanlık ve Muhabirlik yapmaktadır. Aynı zamanda da ‘Diriliş Postası Gazetesi’nde ‘Sosyal Gündem’ sayfasını hazırlamaktadır.

Televizyon ve Gazetede bir çok projede yer alan Özdemir, Her Pazar saat 16.00-18.00 arasında ‘Senin Ritmin Radyo Ritim’de Türkiye ve Dünya gündemindeki haberlerin sosyal medyaya yansımaları ile ‘Enes Özdemir’le Sosyal Gündem’ programını hazırlayıp, sunmaktadır.

Radyo Ritim